Aktualności

Wystawa fotografii Krystyny Szymańskiej "Dookoła Świata"

29-11-2017
Zdjęcie Artykułu

Zespół Szkół nr 3 w Puławach zaprasza na wystawę fotografii Krystyny Szymańskiej "Dookoła Świata". Wystawa eksponowana jest na holu głównym szkoły i potrwa do 09.02. 2018 rok.

Krystyna Szymańska - udowadnia, że zawsze jest dobry czas na realizację swoich marzeń.   Od dawna fascynowały ją podróże, ale kilkanaście lat temu uświadomiła sobie, że podróżować z aparatem fotograficznym- to jej prawdziwa pasja!  Odwiedziła wiele krajów. Po powrocie i selekcji zdjęć, zorganizowała kilkadziesiąt wystaw.

Na ekspozycji w Zespole Szkół Nr 3 w Puławach pt. „Dookoła Świata” zaprezentuje fotografie przywiezione ze swoich wypraw fotograficznych, które realizowała blisko 15 lat. Jak sama twierdzi: „fotografuję od szkoły podstawowej, ale to były takie sobie fotki, a podróżuję od zawsze. Jestem pracującą emerytką, a fotografia daje mi dużo satysfakcji. Ten co podróżuje, żyje dwa razy, a ten co fotografuje - może podróżować do końca życia - przeglądając zdjęcia. Miałam ok.35-ciu wystaw w całej Polsce - od Przemyśla po Ełk. Na koncie mam kilka wygranych konkursów, jednak  największą przyjemność sprawia mi dzielenie się tym, co widziałam z innymi.”

Daniel Mróz - nauczyciel

Powrót
POWIATOWY DZIEŃ KULTURY
DOŻYNKI POWIATOWE 2017
DOŻYNKI POWIATOWE 2017
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług