Tutaj jesteś Powiat Edukacja "Być Najlepszym 2017"

Edukacja

"Być Najlepszym 2017"

23-06-2017
Zdjęcie Artykułu

22 czerwca 2017 Starosta Puławski Witold Popiołek nagrodził najlepszych uczniów, dla których Powiat Puławski jest organem prowadzącym lub dotującym. Serdecznie gratulujemy laureatom nagrody Starosty, ich rodzicom i nauczycielom!

  1. Nagroda Główna

Marianna Yermolenko  - Zespół Szkół nr 2  Nałęczów  średnia ocen - 5,6, wzorowe zachowanie                         

  • Finalistka XL Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego w Poznaniu
  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Deutschfreund 2017” (1 miejsce w województwie, a drugie w Polsce)

 

  1. Zespół Szkół nr 2 Nałęczów

Średnia powyżej 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Dominika Pszczoła
  • Kamila Samoń
  • Justyna Romanik
  • Aleksandra Król
  • Agata Kałdonek
  • Aleksandra Wójcik
  • Anastasii Buhaichuk
  • Krzysztof Krasecki

Za osiągnięcia  w konkursach i olimpiadach przedmiotowych i artystycznych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim

  • Emila Koma
  • Elżbieta Sikora
  • Martyna Barszczewska
  • Aleksandra Szarpak
  • Justyna Rozwadowska
  • Illia Yarysh

Za szczególne zaangażowanie społeczne , charytatywne. Praca w formie wolontariatu

  • Grupa wolontariacka „Tęcza” (Martyna Deruś, Weronika Grzywacz, Aleksandra Wójcik, Bartosz Kaniecki, Patryk Ośka

 

  1. Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym

Średnia powyżej 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Kaja Bryś
  • Sylwia Marczyńska
  • Eliza Murat

Średnia powyżej 4,5  do 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Dominik Szydłowski
  • Kazimierz Ruciński
  • Wiktoria Wrótniak
  • Ewelina Maciejczak

Za osiągnięcia  w konkursach i olimpiadach przedmiotowych i artystycznych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim

  • Anna Ciupa
  • Beata Wójtowicz

Za szczególne zaangażowanie społeczne , charytatywne. Praca w formie wolontariatu

  • koło wolontariackie (Emilia Łoniewska, Magdalena Zawadzka, Anita Lipska, Mateusz Skarżycki, Natalia Markowska)
  1. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach

Średnia powyżej 4,5  do 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Dagmara Bełcik
  • Justyna Mazurek
  • Karol Kluziak
  • Karol Sieńczyk
  • Paulina Tarkowska
  • Edyta Więsztal

Za osiągnięcia  w konkursach artystycznych na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim

  • Monika Kusal
  • Teatr „To i Owo” (Aleksandra Karnaś, Aleksandra Staniak, Beata Mazur)

5.  Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej–Curie w Puławach

Średnia powyżej 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Przemysław Wiczołek
  • Piotr Strumnik
  • Krystian Pacek
  • Marcin Myśliwiec
  • Kacper Walasek
  • Karina Tokarska
  • Milena Górska
  • Leszek Lis

Średnia powyżej 4,75  do 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Michał Kursa
  • Daniel Mariusz Kobiałka
  • Aleksandra Pyszczek
  • Kordian Kosmala
  • Dominik Gola
  • Mateusz Warowny
  • Michał Binienda

Za osiągnięcia  w konkursach i olimpiadach przedmiotowych i artystycznych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim

  • Drużyna PCK (Dominika Sor, Bartłomiej Murat, Julia Wydra, Julian Kalinowski, Bartosz Wnuk)
  • Krzysztof Niezgoda
  • Damian Wójcik
  • Sebastian Pezda
  • Łukasz Cieszko
  • Dominik Kozieł
  • Szymon Nowak
  • Mateusz Sułek
  1. Europejskie Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów w Puławach – średnia ocen

Średnia powyżej 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Maciej Adamiec
  1. Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Ch.P.Aignera w Puławach – średnia ocen

Średnia powyżej 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Cyryl Leszczyński
  • Maciej Majewski

 

  1. Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Św. Franciszka z Asyżu w Kęble

Za osiągnięcia  w konkursach artystycznych na szczeblu ogólnopolskim

  • Grupa teatralna „MISZ MASZ” (Kamil Bigos, Angelika Boczek, Kinga Brzozowska, Patryk Kalinowski, Emilia Maciejczak, Przemysław Majewski, Damian Matuszewski, Aleksandra Michalska, Anna Niemirowska, Izabela Plebanek, Paweł Sikora, Szymon Sikora, Weronika Szarpak, Magdalena Szwed
  1. Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach

Średnia powyżej 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Wiktoria Matysiak
  • Magdalena Szewczyk

Średnia powyżej 4,75  do 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Paulina Jedut
  • Martyna Maj
  • Magdalena Kula
  • Klaudia Orłowska
  • Anna Sobiesiak
  • Anna Radzimska

Za osiągnięcia  w konkursach przedmiotowych i artystycznych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim

  • Justyna Jasińska
  • Anna Kwiatek
  • Karolina Lenartowicz
  • Weronika Szczygielska
  • Ewelina Ewa Drąg
  • Zespół uczniowski (Aleksandra Chabros, Agnieszka Gąsiorowska, Adrian Krajewski)
  • Zespół uczniowski (Aleksandra Wojsa, Patryk Wiak, Michał Wiak)

Za szczególne zaangażowanie społeczne , charytatywne. Praca w formie wolontariatu

  • Grupa „Empatyczni z Garów” (Weronika Drozd, Izabela Kopiec, Monika Sołdrek, Monika Skwarek, Diana Ładniak)
  • Grupa „Wolontariusze z Polnej 18” (Marlena Owczarek, Aleksandra Pętek, Aleksandra Gizińska, Małgorzata Ociesa)

 

  1. Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach

Średnia powyżej 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Anna Głowacka
  • Paulina Gola

 

Za osiągnięcia  w konkursach i olimpiadach przedmiotowych i artystycznych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim

  • Weronika Jantoń
  • Aleksandra Gębal
  • Katarzyna Chodoła
  • Weronika Filipek
  • Drużyna kadetów „Mundurowi dla mundurowych” (Natalia Tlak, Natalia Turek, Kamila Gąszczyk)
  • Drużyna kadetów „Sprawni jak żołnierze” (Angelika Sarnecka, Dominika Szafran, Małgorzata Tatar)
  • Drużyna kadetów „Sprawni jak żołnierze” (Bartosz Kasperski, Michał Kosidło, Grzegorz Pałka)
  • Drużyna kadetów (Karol Pochroń, Rafał Jabłoński, Dominik Wasik)

 

Za szczególne zaangażowanie społeczne , charytatywne. Praca w formie wolontariatu

  • Drużyna kadetów „SŁOT” (Małgorzata Węglińska, Bartłomiej Kozak,  Damian Lesiak)
  • Grupa wolontariacka (Wiktoria Piskorek, Klaudia Król, Milena Strzałkowska)
  • „Kuźnia myśli” (Paulina Szczerba, Zuzanna Ziemka, Adrianna Stalęga, Paulina Grzesiak)
  • „Akademia kreatywnych” (Agata Wargacka, Małgorzata Baryłka, Natalia Nowak, Kamila Fusik)
  • „Fabryka radości” (Karina Soleniec, Patrycja Polak, Katarzyna Zielińska, Wiktoria Iosub)

 

  1. Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach

Średnia powyżej 4,5  do 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Bartłomiej Kruk
  • Sebastian Bany
  • Patrycja Baryła
  • Andżelika Kowalczyk
  • Cezary Małecki

Za osiągnięcia  w konkursach i olimpiadach przedmiotowych i artystycznych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim

  • Michał Szewczyk
  • Kamil Mańka
  • Michał Bocian
  • Tomasz Adamczyk
  • Zespół (Mateusz Wręga, Karol Ociesa, Piotr Książka)

 

Za szczególne zaangażowanie społeczne , charytatywne. Praca w formie wolontariatu

  • Grupa honorowych dawców krwi. (Jakub Bielewski, Patryk Chobotow, Bartosz Suliga, Alan Molenda, Mateusz Kawka, Hubert Bachanek)

 

  1. Zespół Szkół Agrobiznesu w Klementowicach

Średnia powyżej 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Katarzyna Kruk
  • Dominika Bartuzi
  • Yevdokiia Medvedieva

Średnia powyżej 4,5  do 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Jakub Niezabitowski

Za osiągnięcia  w konkursach artystycznych na szczeblu wojewódzkim

  • Członkowie Młodzieżowego Zespołu Tańca Ludowego (Krystian Kałdonek, Konstantyn Ścibior, Daniel Kruk)

Za szczególne zaangażowanie społeczne , charytatywne. Praca w formie wolontariatu

  • Członkowie Zarządu Samorządu Uczniowskiego (Marlena Kozak, Krystian Bartuzi, Mykhailo Dolgyi)
  • Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej (Monika Rodzik, Albert Samorek, Paweł Stasiak, Grzegorz Cwajda)
  • Wolontariusze akcji „Komórkomania” (Natalia Śmich, Anna Kruk, Seweryn Caboń)

 

  1. I Liceum Ogólnokształcące A.J. ks. Czartoryskiego w Puławach

 Średnia powyżej 5,0 i zachowanie wzorowe

  • Maciej Hubert Miłosz
  • Wiktor Michalski
  • Jan Konieczny
  • Magdalena Próchniak
  • Andrzej Krupka
  • Patrycja Kowal
  • Mateusz Jaworski
  • Karolina Krawczak
  • Olga Pecio
  • Agata Rauner
  • Mateusz Bąkała
  • Jan Boreczek
  • Dominika Cieśla
  • Natalia Nieróbca
  • Maciej Czapla
  • Julia Drewienkowska
  • Maciej Włodarczyk
  • Michalina Thiede
  • Jakub Strawa
  • Kamila Kotowska
  • Jakub Capała
  • Weronika Kwiatkowska
  • Kacper Lenart
  • Jakub Molenda
  • Karolina Grzesiak
  • Wiktoria Urbańska
  • Adrianna Szaruga
  • Julia Kramek
  • Mateusz Jankowski
  • Marcin Kaczmarczyk
  • Katarzyna Włodarczyk
  • Izabela Wojciechowska
  • Izabela Rucińska
  • Kinga Adameczek
  • Michał Kot
  • Julia Bartuzi
  • Jakub Misztal
  • Natalia Kuna
  • Mariusz Wiśniewski
  • Maciej Szulik
  • Ewa Świtaj
  • Magdalena Sito
  • Wiktoria Zając
  • Paulina Górka
  • Natalia Szczepaniak
  • Mikołaj Jeżak
  • Wiktoria Pardej
  • Aleksandra Sułek
  • Karolina Sosik
  • Karolina Ogórek
  • Anna Mocarska
  • Paweł Wałach
  • Sofia Kryvosheieva
  • Jakub Michalski
  • Karolina Ląkocy
  • Justyna Żaba
  • Monika Poparda
  • Jarosław Bąk

Za osiągnięcia  w konkursach i olimpiadach przedmiotowych i artystycznych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim

  • Natalia Strumnik
  • Krystian Furga
  • Rafał Lipnicki
  • Łukasz Maruszak
  • Magdalena Sokołowska
  • Jakub Brzozowski

Za szczególne zaangażowanie społeczne , charytatywne. Praca w formie wolontariatu

  • Jakub Pałka
  • Klaudia Karaś
  • Maria Dudzińska
  • Kinga Widz
  • Aleksandra Grządka
  • Zespół realizujący projekt „Bo warto” (Gorczyca Sylwia, Gruszecka Natalia, Kawalec Agnieszka, Olejarczyk Julia)
  • Samorząd Uczniowski (Joanna Barszcz, Paulina Goliszewska, Adrianna Rusek, Mikołaj Knap, Wiktor Kulesza)
  • Grupa teatralna (Alicja Rzepka, Aleksandra Grabowska, Jakub Dzik, Dawid Sucharzewski)
Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy