Aktualności Sportowe

Wyniki Mikołajkowego Turnieju Badmintona Puławy 2016

19-12-2016
Zdjęcie Artykułu

10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Puławach odbył się charytatywny Mikołajkowy Turniej Badmintona. Całe wpisowe z Turnieju oraz dochód z kiermaszu trafiły do fundacji Zarażamy Radością, która przekazała je Aleksowi. Turniej objął Patronatem Honorowym Starosta Puławski - Witold Popiołek.

10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Puławach odbył się charytatywny Mikołajkowy Turniej Badmintona. Całe wpisowe z Turnieju oraz dochód z kiermaszu trafiły do fundacji Zarażamy Radością, która przekazała je Aleksowi. Turniej objął Patronatem Honorowym Starosta Puławski - Witold Popiołek.

W lotki trafiało 28 młodocianych oraz 42 dorosłych badmintonistów z Puław, Garwolina, Nowej Rokitni, Lublina, Radomia i Ryk. Oprócz stałych bywalców, pojawiło się dużo nowych zawodników co bardzo cieszy organizatorów i dobrze rokuje na przyszłość nie tylko puławskiego ale i polskiego badmintona.

Sztab organizacyjny: Krystyna Biel, Alicja Włodarczyk, Monika Wysocka, Aleksandra Skrzyńska, Weronika Wilczyńska, Ewa Kuszyńska, wiceprezes Andrzej Skwarek, Paweł Wojciechowski, Maciej Świątkowski, Mariusz Grzechnik, Leftak Grzegorz, Witold Taracha, Łukasz Ziółek, Mateusz Gołofit, Robert Urbanek, Piotr Padel, Tomasz Goliszek, Maciej Rolewicz, Kustra Jarosław, Damian Woźniak.

Wyniki:

Dzieci do 9 lat.

  • Padel Andrzej SP 3 Puławy.
  • Woźniak Jakub SP 6 Puławy
  • Wysocki Robert SP 1 Puławy
  • Morgaś Jakub SP 6 Puławy
  • Goliszek Stefan SP 11 Puławy
  • Wysocka Emilia SP 1 Puławy

Dziewczęta 10-15 lat

  • Kotlarska Ania MKS Garwolin
  • Winek Lena MKS Garwolin
  • Winek Oliwia MKS Garwolin
  • Nowakowska Aleksandra SP 6 Puławy
  • Czosnyka Natalia SP 1 Puławy
  • Kamola Julia SP 6 Puławy
  • Stanisławska Maja SP 1 Puławy

Chłopcy A

  • Kotlarski Tomek MKS Garwolin
  • Pudło Jakub SP Nowa Rokitnia
  • Wilczak Bartosz SP Nowa Rokitnia.
  • Maraszkiewicz Łukasz SP 6 Puławy
  • Mielczarski Piotr SP 6 Puławy
  • Wójcik Adam SP 6 Puławy
  • Pyska Antoni SP 6 Puławy
  • Baran Jakub SP 6 Puławy
  • Kwit Dawid SP 6 Puławy

Chłopcy B

  • Fabian Celej SP Nowa Rokitnia
  • Olek Filip SP Nowa Rokitnia
  • Terlecki Alan Lublin
  • Czosnyka Szymon SP 1 Puławy
  • Goliszek Filip SP 11 Puławy
  • Próchniak Piotr SP1 Puławy

K 16 + Singiel A

  1. Nogal Magdalena MKS Garwolin
  2. Kasprzycka Ewelina Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy
  3. Swatek Iza Puławy

K 16 + Singiel B

  • Swatek Klaudia Puławy
  • Wysocka Monika-Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy
  • Kasprzycka Małgorzata Puławy
  • Woźniak Magdalena Puławy
  • Morgaś Róża Puławy
  • Terlecka Urszula- Lublin
  • Goliszek Dorota Puławy
  • Wilczyńska Weronika Puławy

M 16 + Singiel A

  • Nogal Mariusz MKS Garwolin
  • Wojciechowski Paweł - Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy
  • Kukier Szymon UKT CHEMIK Puławy
  • Szewczak Dariusz Lublin
  • Działoszyński Emil Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy

M 16 + Singiel B

1. Woźniak Damian Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy .
2. Koziara Paweł Lublin
3. Winek Kacper MKS Garwolin
4.Skomra Paweł Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy
5 - 8. Ziółek Łukasz, Gołofit Mateusz, Urbanek Robert Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy, Masicz Piotr Lublin
9. Nowicki Piotr Ryki
10. Suwała Zbigniew Radom
11 - 12. Szewczak Wojciech Lublin, Cieśla Damian Opactwo
13 - 16. Padel Piotr, Nowakowski Janusz, Swatek Wojciech Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy, Walenda Leszek MKS Garwolin
17. Kozik Mateusz KUL Lublin
18. Taracha Witold Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy
19 - 20. Leftak Grzegorz Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy, Głów Marcin Puławy,
21 - 25. Szkoda Jacek Opactwo, Rolewicz Maciej, Grzechnik Mariusz, Goliszek Tomasz Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy, Nowosadzki Paweł Puławy

Debel Kobiet

  • Izabela Swatek / Monika Wysocka
  • Małgorzata Kasprzycka / Klaudia Swatek
  • Urszula Terlecka / Magdalena Woźniak Lublin/ Puławy
  • Róża Morgaś / Dorota Goliszek Puławy

Debel Open

  1. Magdalena Noga l/ Mariusz Nogal MKS Garwolin
  2. Damian Woźniak / Mateusz Gołofit Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy
  3. Paweł Wojciechowski / Piotr Nowicki Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy/ Ryki
  4. Emil Działoszyński / Szymon Kukier Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy/ UKT Chemik
  5. Paweł Koziar a/ Piotr Masicz Lublin
  6. Robert Urbanek / Piotr Padel Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy
  7. Wojciech Szewczak / Dariusz Szewczak Lublin
8 - 9. Leszek Walenda / Kacper Winek MKS Garwolin, Jacek Mac/ Mateusz Kozik KUL Lublin
10. Mariusz Grzechnik / Zbigniew Suwała Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy/ Radom
11. Paweł Skomra/ Ewelina Kasprzycka Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy
12. Damian Cieśla / Jacek Szkoda Opactwo
13 - 14. Janusz Nowakowski/ Witold Taracha, Grzegorz Leftak / Łukasz Ziółek Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy
15. Maciej Rolewicz/ Wojciech Swatek Ognisko TKKF "CHEMIK" Puławy

 

Zdjęcia dostępne: www.badminton.pulawy.plwww.tkkfchemik.pulawy.pl oraz profilu facebook Badminton Puławy

Damian Woźniak Ognisko TKKF Chemik Puławy
foto: Ognisko TKKF Chemik Puławy

 


 

 

 

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy