Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Co nowego na budowie hali sportowej?

Email Drukuj

Już tylko kilka miesięcy pozostało do odbioru hali sportowej, która powstaje przy Zespole Szkół Technicznych w Puławach – placówki, której organem prowadzącym jest Powiat Puławski. Inwestycja jest realizowana przy współfinansowaniu z dotacji przyznanej Powiatowi Puławskiemu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w wysokości 1,4 mln zł. Całkowita kwota zadania wynosi 5 659 470,00 zł.

IMG_6643 (Medium) IMG_6644 (Medium) IMG_6651 (Medium) IMG_6652 (Medium)

Więcej…

Zbieramy korki dla hospicjum

Email Drukuj

korki (Medium)W ramach wspierania działającego w Puławach Hospicjum im. bł. Matki Teresy z Kalkuty Starostwo Powiatowe w Puławach przyłączyło się do akcji zbierania plastikowych nakrętek. Za pieniądze uzyskane z przekazania zebranego materiału do przetworzenia zostaną zakupione leki i materiały medyczne dla Pacjentów puławskiego hospicjum. W siedzibie Starostwa Powiatowego są wystawione dwa pojemniki, do których można włożyć korki (parter: na podeście schodów głównych, I piętro: w pobliżu p. 212-213).

 

Tekst: Agata Majcher, dodał: Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Sportowe nagrody Starosty Puławskiego wręczone - napisali o nas

Email Drukuj

herbPrezentujemy Państwu linki do artykułów w serwisach internetowych, w których zaprezentowano relacje z ceremonii wręczenia Nagród Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających najwyższe wyniki sportowe w 2014 r. Uroczystość odbyła się 28 kwietnia br.

 

Więcej…

Zgłoszenia wystawców na Kiermasz Produktów Lokalnych

Email Drukuj

logo_lgdLokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień", której członkiem jest Powiat Puławski, przyjmuje do 8 maja br. zgłoszenia wystawców na Kiermasz Produktów. Impreza odbędzie się 16 maja br. (sobota) od godz. 10.00 do 16.00 w Nałęczowie na placu przy Nałęczowskim Ośrodku Kultury. 

 


Więcej…

II Puławskie Targi Turystyczne

Email Drukuj

targi_turystyczneZachęcamy przedsiębiorców z terenu powiatu, prowadzących działalność w branży turystycznej i około-turystycznej do udziału w II Puławskich Targach Turystycznych. Impreza odbędzie się w sobotę, 20 czerwca br. w godzinach 13.00 - 16.00 na Skwerze Niepodległości w Puławach. Jej celem jest prezentacja oferty turystycznej Ziemii Puławskiej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatora - Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika". Termin zgłoszeń upływa 12 czerwca br.

 

 

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

na podst. informacji z POK "Dom Chemika"

Obchody Święta Narodowego 3 Maja w Powiecie Puławskim

Email Drukuj
3_maj_pulawy 3_maj_baranow 3_maj_konskowola 3_maj_kurow
3_maj_gm_pulawy3_maj_kazimierz _dolny 
Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Strona 1 z 171