Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Sportowe nagrody Starosty Puławskiego

Email Drukuj

Przypominamy, że 31 marca br. upływa termin składania wniosków o nagrody sportowe Starosty Puławskiego. Więcej informacji, w tym ogłoszenie Zarządu Powiatu, regulamin i druk wniosku znajduje się w niniejszym linku.

 

 

 

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Biblioteka z fotograficznej perspektywy – kolejny konkurs Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach

Email Drukuj

plakatZFotograficznejPerspektywyKażdego roku w dniach 8-15 maja Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje Tydzień Bibliotek. Głównym celem programu jest promocja czytelnictwa i bibliotek jako ważnych i ciekawych miejsc. Co roku akcji przyświeca inne hasło. Tym razem mottem Tygodnia Bibliotek zostały słowa „WYBIERAM BIBLIOTEKĘ”. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach w nawiązaniu do motta Tygodnia Bibliotek ogłasza konkurs fotograficzny na nietypowe, zaskakujące i oryginalne zdjęcie Twojej Biblioteki.

 


Więcej…

Nowi radni Powiatu Puławskiego – relacja z sesji

Email Drukuj

25 marca 2015 r odbyła się VI Sesja Rady Powiatu Puławskiego, podczas której miało miejsce zaprzysiężenie nowych radnych: Zbigniewa Kiełba, który zastąpił Ewę Wójcik oraz Bogdana Krześniaka, który objął mandat za śp. Stanisława Bartosia.  

IMG_6317 (Medium) IMG_6325 (Medium) IMG_6324 (Medium) IMG_6318 (Medium)

Więcej…

VI Sesja Rady Powiatu Puławskiego - przypomnienie

Email Drukuj

Przypominamy, że 25 marca 2015 r. o godz. 14.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się VI Sesja Rady Powiatu Puławskiego. Proponowany porządek obrad jest dostępny w tym linku.

 


XXIX Międzynarodowy Lubelski Rajd Pojazdów Zabytkowych

Email Drukuj

automobilklub_logoW tym roku Automobilklub Lubelski działający wraz z Polskim Związkiem Motorowym postanowił zorganizować XXIX Międzynarodowy Lubelski Rajd Pojazdów Zabytkowych, który jest jednocześnie IV Eliminacjami Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w Powiecie Puławskim. Rajd odbędzie się w dniach 4 – 7 czerwca 2015 r., bazą Rajdu będzie Kazimierz Dolny. W wydarzeniu wezmą udział zabytkowe pojazdy z okresu przed i powojennego. Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem honorowym Starosty Puławskiego Witolda Popiołka.

Więcej…

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Email Drukuj

logopckPowiat Puławski, uznając znaczenie i szlachetny cel przedsięzięcia, przyłączył się do organizacji Rejonowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK – szkolnych drużyn ratowniczych. Organizatorem akcji jest  Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Puławach przy współpracy Medycznego Studium Zawodowego w Puławach. Mistrzostwa odbędą się 20 kwietnia 2015 r. na terenie Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Puławach.

Więcej…

Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2014 r.

Email Drukuj

Zarząd Powiatu Puławskiego przypomina, że 31 marca 2015 roku, zgodnie z § 4 ust. 4 Regulaminu Nagród Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających najwyższe wyniki sportowe, stanowiącego Załącznik do uchwały Nr XIV/11412012 z 22 lutego 2012 r. Rady Powiatu w Puławach (Dz. Urz. Woj. Lub. z 9 marca 2012 r., poz. 1147), upływa termin naboru wniosków w sprawie przyznania Nagród Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających najwyższe wyniki sportowe w 2014 r.

 

Więcej…

Strona 1 z 164