Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Narodowe Czytanie pod Platanem 2014. Trylogia Henryka Sienkiewicza

Email Drukuj
plakat_narodowe_czytanie_2014

Na zaproszenie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Starosta Puławski Witold Popiołek kolejny raz patronuje akcji Narodowe Czytanie w naszym powiecie. Starostwo Powiatowe w Puławach, we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury, Powiatową Biblioteką Publiczną i SP ZOZ przygotowało działanie społeczno-artystyczne pt. „Narodowe Czytanie pod Platanem 2014. Trylogia Henryka Sienkiewicza”, do którego zaprosiło wielu partnerów (pełna lista w stopce plakatu).

pnc

Więcej…

Koncert słowno-muzyczny „Życie bez używek i uzależnień” - 25 września 2014 r.

Email Drukuj

Powiatowe Centrum Pomocy  Rodzinie w Puławach w ramach działań o charakterze środowiskowym Programu aktywności lokalnej dla wychowanków rodzin zastępczych 2014r. współfinansowanego ze środków EFS organizuje koncert słowno-muzyczny „Życie bez używek i uzależnień” skierowany do wychowanków rodzin zastępczych oraz osób z ich otoczenia. 

 

Więcej…

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

Email Drukuj

W ramach Dożynek Powiatowych, w dniu 30 sierpnia br., na boisku sportowym przy ul. Tysiąclecia w Żyrzynie rozegrane zostały zawody sportowo–pożarnicze szczebla powiatowego, w których udział wzięły reprezentacje z poszczególnych gmin naszego powiatu.

Więcej…

Nagrody Starosty za osiągnięcia w dziedzinie kultury

Email Drukuj

Przypominamy, że 15 września br. upływa termin składania wniosków o przyznanie Dorocznej Nagrody Starosty Puławskiego w dziedzinie kultury.

Więcej informacji, w tym zasady przyznawania nagród i wzór wniosku dostępne są w linku:

http://www.pulawy.powiat.pl/strona/index.php/kultura/1477-nagrody-za-osignicia-w-dziedzinie-kultury

Inicjatywa puławskiego szpitala na rzecz noworodków w ramach Budżetu Obywatelskiego

Email Drukuj
apelnoworodki

„ENERGETYCZNY TORNISTER”

Email Drukuj

„ENERGETYCZNY TORNISTER”

Dnia 28 sierpnia 2014r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach miała miejsce uroczystość zorganizowana przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach, podczas której czterdzieścioro dzieci z rodzin zastępczych, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. Marii Konopnickiej w Puławach oraz dzieci niepełnosprawnych z klas I-III bawiło się i jednocześnie zdobywało wiedzę na temat produkcji i wykorzystania energii elektrycznej w codziennym życiu.

Więcej…

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA DORADZTWO W ZAKRESIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Email Drukuj

                                                           

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty. 

Dotyczy: Zamówienia publicznego o wartości poniżej 30.000 EURO na zadanie: Doradztwo w zakresie zamówień publicznych: opracowanie dokumentacji przetargowej, przygotowanie szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia wraz z prawami autorskimi w ramach projektu pn. „Promocja Powiatu Puławskiego w kontekście rozwoju inteligentnych specjalizacji regionu”.

Więcej…

Strona 1 z 140