Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Powiat Puławski buduje sportową Polskę

Email Drukuj

W ramach programu „Budujemy Sportową Polskę” 26 listopada 2015 r. Powiatowi Puławskiemu oraz Staroście Puławskiemu Witoldowi Popiołkowi przyznany został tytuł Inwestor na Medal – Budowniczy Polskiego Sportu „za inicjatywę budowy hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych w Puławach, w uznaniu zaangażowania w rozwój infrastruktury sportowej i rekreacyjnej oraz działalność powiatu i Pana Starosty na rzecz dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej” – czytamy w uzasadnieniu.

Podstawą do wyróżnienia była nominacja Marszałka Województwa Lubelskiego oraz obszerny raport przygotowany w Starostwie w lipcu 2015 r., poświęcony inwestycjom poczynionym przez Powiat Puławski w infrastrukturę sportową, tym samym w tworzenie warunków dla aktywności sportowo-rekreacyjnej młodzieży i dorosłych, oraz w promowanie aktywnego stylu życia uwzględniającego aktywność sportową mieszkańców Powiatu Puławskiego.

 

Więcej…

XIII Sesja Rady Powiatu Puławskiego

Email Drukuj

Proponowany porządek obrad XIII Sesji Rady Powiatu Puławskiego w dniu 02.12.2015 r.  godz. 1400 Sala Pompejańska Starostwa Powiatowego w Puławach:

 

 

 

 

Więcej…

Dni Otwarte Notariatu 2015

Email Drukuj

W imieniu Krajowej Rady Notarialnej zachęcamy do udziału w "Dniach Otwartych Notariatu 2015". Tematem tegorocznego przedsięwzięcia będą zagadnienia związane z dziedziczeniem. W Puławach będących jednym z 24 miast w Polsce, w których odbędą się Dni Otwarte Notariatu, już w najbliższą sobotę, 28 listopada 2015 r. od godz. 10.00 do 16.00 w Urzędzie Miasta, przy ul. Lubelskiej 5 wszyscy chętni będą mogli zasięgnąć bezpłatnej porady Notariusza, w sprawach będących tematem przewodnim Dni Otwartych i nie tylko.

 

 

Dodał: Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach
Materiał graficzny pochodzi od Krajowej Rady Notarialnej

„Powiśle – Magazyn Ziemi Puławskiej” cyklicznie na antenie Radia Lublin - listopad 2015

Email Drukuj

Zapraszamy do wysłuchania najnowszych edycji z cyklu "Powiśle - magazyn Ziemi Puławskiej" - emitowanych na antenie Radia Lublin w soboty o godz.1350. Nagrania archiwalne magazynu dostępne są w zakładce Pliki Audio/Wideo (w lewym menu) serwisu internetowego Powiatu Puławskiego.


Poniżej zamieszczamy materiał wyemitowany w listopadzie br.

Pobierz Nazwa Play Rozmiar Czas
download 2015.11.21 Powiatowy Dzien Kultury

4.7 MB 5:10 min
download 2015.11.14 odsloniecie pomnika poswieconego kpt. Rez. Wladyslawowi Szczypie

5.1 MB 5:34 min
Joomla! web design... 

IV Festiwal Hymnów Szkolnych

Email Drukuj

Starosta Puławski Witold Popiołek objął patronatem honorowym IV Festiwal Hymnów Szkolnych. Wydarzenie odbędzie się 27 listopada w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika" w Puławach. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej organizatorów - Stowarzyszenia Międzynarodowe Warsztaty Muzyki Kameralnej i Regionalnego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Puławach.  

 

 

 

 

Dodał: Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Materiał graficznu pochodzi ze strony int. RCKU w Puławach

Strona 1 z 213