Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Zaproszenie do składania ofert

Email Drukuj

Zarząd Powiatu Puławskiego zaprasza do składania ofert w zakresie: Doradztwa zamówień publicznych w ramach projektu pn. „Promocja Powiatu Puławskiego w kontekście rozwoju inteligentnych specjalizacji regionu”

Więcej…

70. rocznica Powstania Warszawskiego

Email Drukuj

1 sierpnia, w 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, przedstawiciele władz, organizacji i instytucji puławskich złożą kwiaty pod tablicą poświęconą pamięci Krystyny Krahelskiej. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10.00 na dziedzińcu pałacu Czartoryskich. Organizatorem jest Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa.

 

O godz. "W", czyli o 17.00, w Puławach, jak w całym kraju, zawyją syreny.

Ogłoszenie Starosty Puławskiego

Email Drukuj

Otwórz dokument w formacie PDF 

Mołdawscy nauczyciele i uczniowie w Powiecie Puławskim

Email Drukuj

W dniach 29 lipca – 2 sierpnia br. Powiat Puławski gości grupę nauczycieli i uczniów z rejonu Criuleni w Republice Mołdawii. Grupa przyjechała do Polski w ramach realizacji podpisanej w ubiegłym roku umowy o współpracy partnerskiej pomiędzy naszym powiatem a Rejonem Criuleni. Gośćmi, oprócz Starosty Puławskiego Witolda Popiołka, zajmuje się Dyrektor Beata Trzcińska-Staszczyk i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach.

Więcej…

„ Energetyczny tornister” już po raz drugi

Email Drukuj

Powiat Puławski - Ptasia Ostoja

Email Drukuj

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą publikacją pt. "Powiat Puławski - Ptasia Ostoja"Wersja elektroniczna wydawnictwa znajduje się w dziale Publikacje (lewe menu strony).

 

Życzymy miłej lektury!

Więcej…

Strona 1 z 136