Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

IV Sesja Rady Powiatu Puławskiego V kadencji - przypomnienie

Email Drukuj

Przypominamy, że w dniu 28.01.2015 r.  godz. 14.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się IV Sesja Rady Powiatu Puławskiego.


Proponowany porządek obrad IV Sesji Rady Powiatu Puławskiego


Konferencja na temat lokalnej przedsiębiorczości opartej na produktach lokalnych i tradycyjnych

Email Drukuj

23 stycznia o godz. 10.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się konferencja pt. "Produkty tradycyjne i lokalne czynnikiem rozwoju lokalnej przedsiębiorczości na obszarze działania LGD Zielony Pierścień". Na ten temat rozmawiać będą przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą i wytwarzający produkty lokalne na obszarze działania LGD obejmującej obszar Powiatu Puławskiego.

Więcej…

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym

Email Drukuj

Informujemy, że w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Puławach opublikowano ogłoszenie o zamówieniu publicznym na Przeprowadzenie kampanii promocyjnej Powiatu Puławskiego w ramach projektu "Promocja Powiatu Puławskiego w kontekście rozwoju inteligentnych specjalizacji regionu". Numer ogłoszenia: 9059 - 2015, data zamieszczenia: 22.01.2015.

Więcej informacji w BIP SP Puławy

logo_lawp

Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy Jana Pawła II - "Kimże jest On? Niewypowiedziany..."

Email Drukuj


pg_zyrzynStarosta Puławski objął Honorowym Patronatem Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy Jana Pawła II - "Kimże jest On? Niewypowiedziany...", który odbędzie się 31 marca 2015 r.

 

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie internetowej organizatora: PG w Żyrzynie.

Więcej…

Ferie zimowe w Bibliotece Miejskiej

Email Drukuj

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Miejska Biblioteka w Puławach przygotowała propozycje spędzenia tego czasu razem z książką. Bogaty program zajęć zapowiada dobrą zabawę i wspaniałą atmosfere. Zapraszamy do udziału wszytskie dzieci oraz młodzież. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.


 

Więcej…

Działa już Środowiskowy Dom Samopomocy w Górze Puławskiej

Email Drukuj

W ramach wypełniania zadań powiatu z zakresu pomocy społecznej zrealizowano zadanie pod nazwą „Utworzenie i prowadzenie na terenie Powiatu Puławskiego środowiskowego domu samopomocy dla 25 dorosłych osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi” ogłoszone w drodze konkursu otwartego 6 sierpnia 2014 r. uchwałą nr 661/2014 Zarządu Powiatu Puławskiego. 


Więcej…

Strona 1 z 154