Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Narodowe Czytanie w Szpitalu 2014. Trylogia Henryka Sienkiewicza

Email Drukuj

W najbliższy czwartek w puławskim szpitalu (SP ZOZ w Puławach, ul. Bema 1) odbędzie się Narodowe Czytanie Trylogii Sienkiewicza. Jest to kontynuacja działania zrealizowanego na terenie Puław 11 września br. ph. Narodowe Czytanie pod Platanem 2014. Czytanie w szpitalu rozpocznie się o godz. 11.00 na Oddziale Kardiologicznym, następnie korowód przejdzie przez Oddział Rehabilitacyjny i Oddział Dziecięcy, natomiast ostatnia prezentacja odbędzie się w holu przy wejściu głównym ( pawilon A).

ncs2014

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.

Szczegóły wydarzenia na załączonym plakacie.


Dzień Seniora

Email Drukuj
DS2014

IMPREZA REKREACYJNA ORGANIZOWANA NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Email Drukuj
pcpr

IMPREZA REKREACYJNA ORGANIZOWANA NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH w dniu 4 października 2014r, na boisku sportowym przy Gimnazjum Publicznym Nr 1 im. Ignacego Potockiego w Kurowie.


Więcej…

Inicjatywa puławskiego szpitala na rzecz noworodków w ramach Budżetu Obywatelskiego

Email Drukuj
bo2

Konferencja „10 lat Wspólnej Polityki Rolnej..."

Email Drukuj

W imieniu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszamy na Konferencję „10 lat Wspólnej Polityki Rolnej oraz przygotowanie instytucji i wnioskodawców do wdrażania nowego PROW 2014-2020”, która odbędzie się w dniu 25 września 2014 r. o godz.11:00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach przy Al. Królewskiej 19.

Więcej…

XLV Sesja Rady Powiatu Puławskiego

Email Drukuj

Proponowany porządek obrad XLV Sesji Rady Powiatu Puławskiego w dniu 24.09.2014 r. godz.14.00 w Sali Pompejanskiej Starostwa Powiatowego w Puławach, Al. Królewska 19


 

 


Więcej…

XIV Powiatowy Dzień Kultury

Email Drukuj

Starosta Puławski  zaprasza na XIV Powiatowy Dzień Kultury, który odbędzie się 23 października 2014 r. od godz. 16.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach, Al. Królewska 19.

 

 


Więcej…

Strona 1 z 142