Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Ochrona danych osobowych

Email Drukuj

Informujemy, że administratorem danych osobowych zbieranych w ramach wykonywania zadań publicznych w Starostwie Powiatowym w Puławach jest Starosta Puławski, z siedzibą Al. Królewska 19, 24-100 Puławy. Zbierane dane osobowe są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dnia 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) w celach realizacji zadań przez Starostwo Powiatowe, określonych przepisami prawa. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania. 

 

Dodał: Andrzej Wenerski, tekst: Jolanta Rafałko - Starostwo Powiatowe w Puławach

Przebudowany Trakt Porodowy w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym SP ZOZ w Puławach już służy pacjentkom

Email Drukuj

Starosta Puławski Witold Popiołek wziął udział w uroczystym otwarciu nowego Traktu Porodowego puławskiego szpitala, które odbyło się 30 czerwca 2015 r. Po części oficjalnej prowadzonej przez dr n. med. Ewę Warchoł-Sławińską (pełniącą obowiązki dyrektora SP ZOZ w Puławach) goście mieli możliwość obejrzeć prezentację poświęconą specyfice opieki okołoporodowej nad matką i dzieckiem przygotowaną przez mgr Katarzynę Tabor – pielęgniarkę oddziałową. Prace budowlane rozpoczęły się w oddziale jesienią 2014 r. Pierwsze porody w poprawionych warunkach przyjęto 24 czerwca 2015 r.

IMG_9382 (Medium) IMG_9391 (Medium) IMG_9396 (Medium) IMG_9469 (Medium)

Więcej…

Dożynki Powiatowe 2015 - informacje, regulaminy, karty zgłoszeń

Email Drukuj

dozynki_2015 (Large)Na koniec lata, w dniach 29-30 sierpnia w Wąwolnicy odbędą się Dożynki Powiatowe. Na te dni, Starosta Puławski wspólnie z Wójtem Wąwolnicy, zaplanowali wiele interesujących wydarzeń – m.in. zawody sportowo-pożarnicze OSP, tradycyjną mszę dożynkową, dzielenie się chlebem, konkursy, występy artystyczne, prezentacje stoisk regionalnych i organizacji społecznych.  

 

Szczegółowy program tegorocznego święta plonów znajduje się na załączonym obok plakacie (wersja jpg) lub do pobrania tutaj (wersja pdf).


Więcej…

Próbna ewakuacja osób z budynków Starostwa Powiatowego w Puławach

Email Drukuj

straz29.06.2015 r. o godz.13.30 została przeprowadzona próbna ewakuacja osób z budynków Starostwa Powiatowego w Puławach przy Al. Królewskiej 19. W związku z powyższym Urząd był czynny do godz. 13.30. Ćwiczenia zorganizowano we współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Puławach. Akcja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń potwierdzając znajomość przepisów p.poż. pracowników puławskiego Starostwa, a także właściwe przygotowanie do ewakuacji w przypadku wystąpienia zagrożenia pożarem.

 

Dodał: Andrzej Wenerski, tekst: Alicja Bielawska - Starostwo Powiatowe w Puławach

Album "Odkryj na nowo"

Email Drukuj

Zodkryj_na_nowo_okladkaachęcamy do lektury nowego wydawnictwa na temat Powiatu Puławskiego "Odkryj na nowo". Album zawiera ciekawe zdjęcia krajobrazów i zabytków ziemi puławskiej oraz opis w języku polskim i angielskim.

 

Elektroniczną wersję albumu można pobrać tutaj (kliknij w link).

 


 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Nagrody Starosty Puławskiego „Być Najlepszym”

Email Drukuj

25 czerwca 2015r. w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” odbyło się wręczenie Nagród Starosty Puławskiego – „Być Najlepszym” dla uczniów szkół, dla których organem prowadzącym lub dotującym jest Powiat Puławski. Nagrody przyznano w następujących kategoriach: za średnią ocen co najmniej 4,50 w zasadniczej szkole zawodowej i gimnazjum, w technikum co najmniej 4,75, w liceum ogólnokształcącym co najmniej 5,00; za osiągnięcia indywidualne tj. zakwalifikowanie do przedmiotowej olimpiady międzynarodowej, zajęcie miejsc od 1 do 10 w przedmiotowej olimpiadzie centralnej, zajęcie miejsc od 1 do 3 w przedmiotowej olimpiadzie wojewódzkiej, zajęcie miejsc od 1 do 3 w artystycznych konkursach na szczeblach: międzynarodowym, centralnym, wojewódzkim; uczniom lub zespołom uczniów biorących udział w przygotowaniu i realizacji projektów związanych z tematyką historyczną, obywatelską, samorządową, wychowaniem patriotycznym oraz tematyką ekologiczną i promującą zdrowy styl życia o zasięgu przynajmniej regionalnym (powiatowym).

 

Więcej…

Dni Janowca

Email Drukuj
dni_janowca_niebieski2 (Large)

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Gminy Janowiec (kliknij w link).
Dodała: Magdalena Kobiałka 

Strona 1 z 185