Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Kwartalnik Powiatowy nr 20

Email Drukuj

20. numer Kwartalnika Powiatu Puławskiego „Tu jest moje miejsce” w wersji elektronicznej jest już dostępny na stronie internetowej Starostwa. Magazyn można pobrać po kliknięciu na banner Kwartalnika "Tu jest Moje Miejsce" (prawe menu ) lub odszukać w zakładce Publikacje (lewe menu).

 

Zapraszamy do lektury!

Obchody 95 rocznicy powstania Policji Państwowej

Email Drukuj

Święto Policji, to data szczególna dla funkcjonariuszy, a także czas awansów, nominacji, odznaczeń oraz podziękowań zarówno dla samych policjantów, pracowników Policji, jak i tych, z którymi, na co dzień współpracują. Wczoraj w puławskich obchodach z okazji 95 rocznicy powołania Policji Państwowej udział wzięl samorządowcy, przedstawiciel Wojewody Lubelskiego, Starosta Puławski, Prezydent Miasta Puławy, samorządowcy oraz przedstawiciele służb mundurowych orazoraz przedstawiciele lokalnych instytucji. Gościem Honorowym był Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - insp. Jarosław Adamski.

Więcej…

Szkolenie FIO - mikrodotacje do 5000 zł

Email Drukuj

W okresie od 15 lipca do 15 sierpnia 2014 r. będzie ogłoszony pierwszy konkurs grantowy na wsparcie inicjatyw lokalnych w ramach projektu "Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie". Pojedynczy grant będzie wynosił do 5000 zł a projekty będzie można realizować przez dwa miesiące (wrzesień - październik 2014r.). Już w tym roku rozdysponujemy kwotę 377.000 zł.

Więcej…

Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi w Woj. Lubelskim.

Email Drukuj

Informujemy o prowadzonych na terenie Województwa Lubelskiego profilaktycznych badaniach mammograficznych.

 

Wszystkie informacje dostępne są na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym badaniu.

Trwa rekrutacja na Wydziale Zamiejscowym UMCS w Puławach

Email Drukuj

Są jeszcze wolne miejsca na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia na Wydziale Zamiejscowym UMCS w Puławach. Chętni mogą rejestrować się na dwóch kierunkach:

  • administracji publicznej,
  • public relations i doradztwie medialnym. 

 

Rejestracja w systemie IRK UMCS potrwa do 25 września. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej UMCS przy opisie każdego z tych kierunków (dostęp także poprzez stronę internetową dawnej Puławskiej Szkoły Wyższej: www.psw.pulawy.pl)

Więcej…

Zapraszamy na sierpniowe wydarzenia organizowane przez LGD "Zielony Pierścień"

Email Drukuj
 

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Puławach ma nowy autobus

Email Drukuj

Powiat Puławski w ramach „Programu Wyrównywania różnic między regionami II” zrealizował zadanie pn. „Likwidacja barier transportowych utrudniających lub uniemożliwiających naukę niepełnosprawnym uczniom i wychowankom – zakup autobusu dla SOSW w Puławach”.

 
Więcej…

Strona 1 z 135