Tutaj jesteś Aktualności I Powiatowy Dzień Wolontariatu 6 grudnia 2019 r. - I Powiatowy Dzień Wolontariatu

I Powiatowy Dzień Wolontariatu

6 grudnia 2019 r. - I Powiatowy Dzień Wolontariatu

04-12-2019
Zdjęcie Artykułu

Już w najbliższy piątek, 6 grudnia br. od godz. 13.30 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się I Powiatowy Dzień Wolontariatu. Wydarzenie, zainspirowane przez starostę Danutę Smagę, ma na celu zwrócenie uwagi na rolę i znaczenie idei wolontariatu we współczesnym świecie.

Głównym punktem święta wolontariatu będzie wręczenie nagród wolontariuszom i podmiotom zaangażowanym w działalność wolontariacką. Zostanie także rozstrzygnięty konkurs na plakat o wolontariacie.

Przed oficjalną częścią uroczystości odbędzie się panel dyskusyjny moderowany przez redaktor Radia Impuls Joannę Czajkowską. W dyskusji wezmą udział: starosta Danuta Smaga, Monika Płońska z Grupy Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A., Justyna Walecz-Majewska z Hospicjum im. św. Matki Teresy w Puławach, Anna Szarpak z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze Puławskiej, Agnieszka Śniegocka z Fundacji po Ludzku do Zwierząt - Przyjazna Łapa, Justyna Kowalczyk z I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. A.J. Czartoryskiego oraz Agata Jakuszko - trener.

Uroczystość uświetni występ zespołu wokalnego "Jedenastki" prowadzonego przez Bożenę Krygier - przewodniczącą Rady Miasta Puławy oraz koncert Puławskiej Orkiestry Dętej z Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika".

I Powiatowy Dzień Wolontariatu Starostwo Powiatowe w Puławach Al. Królewska 19 6 grudnia 2019 r. od godz. 13.30

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna