Tutaj jesteś Aktualności Dożynki Powiatowe 2015 - informacje, regulaminy, karty zgłoszeń

Aktualności

Dożynki Powiatowe 2015 - informacje, regulaminy, karty zgłoszeń

30-06-2015
Dożynki Powiatowe 2015 - informacje, regulaminy, karty zgłoszeń

Na koniec lata, w dniach 29-30 sierpnia w Wąwolnicy odbędą się Dożynki Powiatowe. Na te dni, Starosta Puławski wspólnie z Wójtem Wąwolnicy, zaplanowali wiele interesujących wydarzeń – m.in. zawody sportowo-pożarnicze OSP, tradycyjną mszę dożynkową, dzielenie się chlebem, konkursy, występy artystyczne, prezentacje stoisk regionalnych i organizacji społecznych.

Szczegółowy program tegorocznego święta plonów znajduje się na załączonym obok plakacie (wersja jpg) lub do pobrania tutaj (wersja pdf).

 

 

Zachęcamy do udziału w dożynkach, a także do zgłaszania się do poszczególnych konkursów okolicznościowych (kliknij w poszczególny link aby pobrać regulamin i kartę zgłoszenia):

 

 

Wszystkie w/w karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Puławach w terminie do 15 lipca 2015 r. osobiśce, za pośrednictwem poczty tradycyjnej (Starostwo Powiatowe w Puławach, Al. Królewska 19, 24-100 Puławy) lub elektronicznie: a.wenerski@pulawy.powiat.pl

 

Dodatkowych informacji na temat Dożynek Powiatowych Wąwolnica 2015 udzielają pracownicy Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Puławach tel. 81 886-11-38 oraz pracownicy Urzędu Gminy w Wąwolnicy.

 

Dodał: Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna