Tutaj jesteś Aktualności "I Puławskie Forum na rzecz Rozwoju Biogospodarki" - przypomnienie

Aktualności

"I Puławskie Forum na rzecz Rozwoju Biogospodarki" - przypomnienie

09-06-2015
"I Puławskie Forum na rzecz Rozwoju Biogospodarki" - przypomnienie

W dniu dzisiejszym w hotelu "Trzy Korony" w Puławach przy ul. 6 Sierpnia 43b rozpoczyna się "I Puławskie Forum na rzecz Rozwoju Biogospodarki". Dwudniowa konferencja jest organizowana w związku z realizacją projektu "Promocja Powiatu Puławskiego w kontekście rozwoju inteligentnych specjalizacji regionu", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i dotacji krajowej.

Program konferencji - kliknij w link.

 

Głównym celem zorganizowania Forum na rzecz rozwoju biogospodarki jest wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie szans i możliwości rozwoju biogospodarki w regionach Polski Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu puławskiego – jako ważnego ośrodka naukowego i gospodarczego w kreowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji i przetwarzania biozasobów.

 

Konferencja będzie składała się z sesji plenarnej i części warsztatowej. W trakcie sesji plenarnej zostaną omówione najważniejsze szanse, wyzwania oraz trendy związane z rozwojem biogospodarki w Europie, Polsce i województwie lubelskim.

 

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna