Tutaj jesteś Aktualności 47. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy

Aktualności

47. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy

27-05-2015
47. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy

21 maja 2015 r. w Starostwie Powiatowym w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie "Lalka i Plakat Spotkań 2015".

Był to punkt rozpoczynający "47. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy" organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Powiat Pułwski przyłączył się do do realizacji przedsięwzięcia poprzez ufundowanie nagród dla laureatów wymienionych konkursów. Natomiast Starosta Puławski Witold Popiołek objął spotkania patronatem honorowym. Pozostałe części projektu odbywały się w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" oraz w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach.

 

Dodatkowym elementem Spotkań Lalkarzy jest "Konkurs na najciekawszą Fotografię Spotkań". Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji będzie miało miejsce w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie we wrześniu, zaś efekty ubiegłorocznych zmagań wraz z wystawą retrospektywną "46 Ogólnopolskich Puławskich Spotkań Lalkarzy" w wykonaniu Daniela Mroza mogliśmy już oglądać w Galerii Aneks POK „Dom Chemika”.

 

Więcej informacji na temat Spotkań Lalkarzy  znajduje się na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie (kliknij w link).

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

na podst. inf. Iwony Niewczas z WOK w Lublinie

47. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna