Tutaj jesteś Aktualności 47. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania...

Aktualności

47. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy

27-05-2015
Zdjęcie Artykułu

21 maja 2015 r. w Starostwie Powiatowym w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie "Lalka i Plakat Spotkań 2015".

Był to punkt rozpoczynający "47. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy" organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Powiat Pułwski przyłączył się do do realizacji przedsięwzięcia poprzez ufundowanie nagród dla laureatów wymienionych konkursów. Natomiast Starosta Puławski Witold Popiołek objął spotkania patronatem honorowym. Pozostałe części projektu odbywały się w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" oraz w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach.

 

Dodatkowym elementem Spotkań Lalkarzy jest "Konkurs na najciekawszą Fotografię Spotkań". Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji będzie miało miejsce w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie we wrześniu, zaś efekty ubiegłorocznych zmagań wraz z wystawą retrospektywną "46 Ogólnopolskich Puławskich Spotkań Lalkarzy" w wykonaniu Daniela Mroza mogliśmy już oglądać w Galerii Aneks POK „Dom Chemika”.

 

Więcej informacji na temat Spotkań Lalkarzy  znajduje się na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie (kliknij w link).

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

na podst. inf. Iwony Niewczas z WOK w Lublinie

47. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna