Tutaj jesteś Aktualności Sportowe nagrody Starosty Puławskiego...

Aktualności

Sportowe nagrody Starosty Puławskiego wręczone

29-04-2015
Zdjęcie Artykułu

28 kwietnia 2015 r. w puławskim Starostwie odbyła się ceremonia wręczenia Nagród Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających wybitne wyniki sportowe w 2014 r. Ponadto wręczono Puchary dla zwycięskich szkół w Punktacji Powiatu Puławskiego w Klasyfikacji Szkół w Punktacji Powiatu Puławskiego 2013/2014 - Powiatowe Współzawodnictwo Szkół. Uroczystość zgromadziła najlepszych sportowców z naszego powiatu. Sportowcy otrzymali nagrody z rąk Starosty Puławskiego Witolda Popiołka, Wicestarosty Michała Godlińskiego, Członka Zarządu Powiatu Leszka Gorgola i Przewodniczącego Komisji Kultury, Promocji i Sportu Arkadiusza Małeckiego.

Lista laureatów: Adamczyk Adam, Bachan Dominika, Bochenkiewicz Marcin, Bochenkiewicz Michał, Bogdanov Vadim, Bojek Bernard, Borucki Robert, Borys Aleksandra, Brito Mariusz, Czerniak Konrad, Ćwikliński Paweł, Deja Filip, Dropek Piotr, Droździel Marta, Feledyn Katarzyna, Filipowski Filip, Furtak Rafał, Ganc Inga, Gąsiorowski Paweł, Gibuła Karolina, Góra Antonina Maria, Grzelak Paweł, Guz Witold, Haba Grzegorz, Janusz Michał, Jeziorski Rafał, Kamiński Adrian, Kazimierczak Mateusz, Kiernicki Tadeusz, Kietliński Wojciech, Kluziak Karol, Kordula Marcin, Kotarska Emilia, Kowal Marcin, Kowalik Paweł, Krajewski Przemysław, Kryczka Sebastian, Kucio Krzysztof, Kurowski Marcin, Kus Mateusz, Kuzioła Łukasz, Leszczyńska Julia, Łyżwa Krzysztof, Maciejuk Filip, Majewska Adrianna, Majewska Zuzanna, Małkus Robert Dariusz, Masłowski Piotr, Michalska Martyna, Nakończy Artur, Pękala Piotr, Płaczkowski Jakub, Przybylski Rafał, Rašimas Vilus, Rodzik Paulina, Sadurski Mateusz, Sałecki Michał, Skrabania Adam, Sobol Jan, Soliński Jakub, Starek Jan, Szyba Michał, Śliwiński Kamil, Świderski Łukasz, Tajer Kaja, Tarabochia Marko, Węgrzyn Jakub, Wojewódka Adam, Wójcik Witold, Zasada Julia, Zdun Paweł, Zdybel Aleksander, Zuchniarz Aleksandra, Żybura Nikola

 

Lista zwycięskich szkół:

Igrzyska: I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach, II miejsce -  Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Puławach, III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. K. K.  Baczyńskiego w Puławach

Gimnazjada: I miejsce - Gimnazjum Nr 2 w Puławach, II miejsce -  Gimnazjum Nr 4 w Puławach, III miejsce -  Gimnazjum im. E. M. Andriollego w Nałęczowie

Licealiada: I miejsce -  I LO im. ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach, II miejsce - ZSO Nr 1 im. KEN II Liceum Ogólnokształcące w Puławach, III miejsce - ZSO Nr 2 im. F.D. Kniaźnina III Liceum Ogólnokształcące w Puławach

 

Imprezę prowadził Kierownik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Andrzej Wenerski, a występ wokalistek z Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach przygotował Mariusz Oleśkiewicz - Dyrektor placówki.

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO