Tutaj jesteś Aktualności Święto Ziemi w MDK w Puławach

Aktualności

Święto Ziemi w MDK w Puławach

01-04-2015
Święto Ziemi w MDK w Puławach

W związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi, 22 kwietnia 2015 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Dom Kultury w Puławach - placówce Powiatu Puławskiego, przy współpracy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Puławach i Nadleśnictwa Puławy, odbędzie się szereg okolicznościowych przedsięwzięć.

Program imprezy obejmuje m.in.:

  • Rozstrzygniecie konkursu plastycznego i fotograficznego "EKO-Puławy" (wystawa w holu MDK, prezentacja najbardziej interesujących prac na wystawie objazdowej w MZK Puławy),
  • Prelekcja na temat: "Las moim przyjacielem",Rozstrzygniecie konkursu literackiego "Mój świat - bogactwo natury",Przygotowanie eko-stroju "z byle czego",
  • Happening ulicami miasta (trasa przemarszu: Młodzieżowy Dom Kultury - Urząd Miasta - Starostwo Powiatowe - Galeria Zielona - Młodzieżowy Dom Kultury).

 

Zasady uczestnictwa w happeningu:

Młodzież przygotowuje stroje z materiałów wtórnych we własnym zakresie. Do tego każda grupa powinna mieć opracowane hasła o tematyce ekologicznej. Zbiórka uczestników o godzinie 9.30 w MDK Puławy. Wymarsz na trasę o godzinie 10.30. Komisja powołana przez Organizatorów ocenia stroje i zaangażowanie podczas happeningu. Przewidziana nagroda dla najbardziej aktywnej klasy - rajd pieszy do rezerwatu Piskory z ogniskiem.

 

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

na podst. informacji MDK Puławy

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna