Tutaj jesteś Aktualności Święto Ziemi w MDK w Puławach

Aktualności

Święto Ziemi w MDK w Puławach

01-04-2015
Zdjęcie Artykułu

W związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi, 22 kwietnia 2015 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Dom Kultury w Puławach - placówce Powiatu Puławskiego, przy współpracy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Puławach i Nadleśnictwa Puławy, odbędzie się szereg okolicznościowych przedsięwzięć.

Program imprezy obejmuje m.in.:

  • Rozstrzygniecie konkursu plastycznego i fotograficznego "EKO-Puławy" (wystawa w holu MDK, prezentacja najbardziej interesujących prac na wystawie objazdowej w MZK Puławy),
  • Prelekcja na temat: "Las moim przyjacielem",Rozstrzygniecie konkursu literackiego "Mój świat - bogactwo natury",Przygotowanie eko-stroju "z byle czego",
  • Happening ulicami miasta (trasa przemarszu: Młodzieżowy Dom Kultury - Urząd Miasta - Starostwo Powiatowe - Galeria Zielona - Młodzieżowy Dom Kultury).

 

Zasady uczestnictwa w happeningu:

Młodzież przygotowuje stroje z materiałów wtórnych we własnym zakresie. Do tego każda grupa powinna mieć opracowane hasła o tematyce ekologicznej. Zbiórka uczestników o godzinie 9.30 w MDK Puławy. Wymarsz na trasę o godzinie 10.30. Komisja powołana przez Organizatorów ocenia stroje i zaangażowanie podczas happeningu. Przewidziana nagroda dla najbardziej aktywnej klasy - rajd pieszy do rezerwatu Piskory z ogniskiem.

 

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

na podst. informacji MDK Puławy

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna