Tutaj jesteś Aktualności Uroczyste Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Aktualności

Uroczyste Obchody Dnia Edukacji Narodowej

21-10-2015
Uroczyste Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 19 października 2015 r. o godz. 12.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Podczas spotkania wręczono wyróżniającym się nauczycielom Nagrody Starosty Puławskiego oraz okolicznościowe dyplomy nauczycielom, którzy w roku szkolnym 2014/2015 uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego i nauczyciela dyplomowanego.

Nagrodę Starosty Puławskiego dla nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Puławski, otrzymali:

1.    Pan Wojciech Heczko – I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach;
2.    Pani Agnieszka Janicka – I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego  w Puławach;
3.    Pani Katarzyna Kwiatek - Farion – I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach;
4.    Pani Anna Thiede – I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach;
5.    Pani Barbara Bińczak – Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach;
6.    Pani Marzena Kitka – Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach;
7.    Pani Urszula Kociuba – Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach;
8.    Pani Monika Rauner – Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach;
9.    Pani Małgorzata Lorek – Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach;
10.    Pan Jacek Serkis – Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach;
11.    Pani Monika Madyńska – Zespół Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach;
12.    Pani Ewa Rutkowska – Zespół Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach;
13.    Pani Marlena Błaszkiewicz – Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach;
14.    Pani Joanna Piskorska – Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach;
15.    Pan Krzysztof Ruciński – Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach;
16.    Pani Dorota Wawerska – Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach;
17.    Pani Anna Ewa Soria– Zespół Szkół im. Jana Koszczyca-Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym;
18.    Pan Sławomir Goluch – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Puławach;
19.    Pan Marek Kawalec – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Puławach;
20.    Pani Jolanta Zeprzałka – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Puławach;
21.    Pan Andrzej Czarnecki – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;
22.    Siostra Bernarda Kowalczyk – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;
23.    Pani Elżbieta Szczygieł – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;
24.    Pani Karolina Złotucha – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;
25.    Pan Jarosław Lipnicki – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Franciszka z Asyżu w Kęble;
26.    Pan Marek Łuka – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Franciszka z Asyżu w Kęble;
27.    Pani Krystyna Cieniuch – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Puławach;
28.    Pani Iwona Jarosz – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Puławach;
29.    Pan Dariusz Perszko – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Puławach;
30.    Pan Tomasz Kosiarski – Centrum Kształcenia Zawodowego w Puławach;
31.    Pan Jarosław Klamann– Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Puławach;
32.    Pan Roman Olszak – Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Puławach;
33.    Pani Krystyna Tomczyk – Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Puławach.


Nauczyciele, którzy w roku szkolnym 2014/2015 uzyskali stopień awansu zawodowego – nauczyciel mianowany i nauczyciel dyplomowany, otrzymali okolicznościowe dyplomy.
Nauczyciele dyplomowani:


1.    Pan Paweł Cybula- I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach;
2.    Pani Jolanta Kuś - Radowiecka - I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach;
3.    Pani Małgorzata Warchał - I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach;
4.    Pani Barbara Grabowska – Zespół Szkół Nr 2 w Nałęczowie;
5.    Pani Monika Majkowska - Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach;
6.    Pani Agnieszka Matysiak - Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach;
7.    Pani Ewa Rutkowska    - Zespół Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach;
8.    Pan Mariusz Abramczyk - Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach;
9.    Pan Łukasz Kacperek - Zespół Szkół Technicznych im. M. Skłodowskiej-Curie w Puławach;
10.    Pan Paweł Kulik - Zespół Szkół Technicznych im. M. Skłodowskiej-Curie w Puławach;
11.    Pani Beata Monika Kruk - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;
12.    Pani Dorota Janina Zamojska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach.


Nauczyciele mianowani:


1.    Pan Łukasz Tomasz Wojciechowski - I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach;
2.    Pani Izabela Joanna Boguta - Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach;
3.    Pani Katarzyna Czopko - Noworolnik - Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach;
4.    Pani Iwona Maria Grobel - Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach;
5.    Pan Radosław Rybak - Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach;
6.    Pan Marcin Konrad Ziemski - Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach;
7.    Pani Małgorzata Buska - Zespół Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach;
8.    Pani Dorota Urbańska - Zespół Szkół im. Jana Koszczyca-Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym;
9.    Siostra Bernarda Bogumiła Kowalczyk - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;
10.    Pani Sylwia Mrowiec - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;
11.    Pani Dorota Grażyna Szczepanik-Głąb - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;
12.    Pani Karolina Złotucha - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;
13.    Pani Katarzyna Wicha - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Franciszka z Asyżu w Kęble;
14.    Ksiądz Paweł Pruszkowski - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Puławach;
15.    Pan Maciej Krzysztof Porębiak – Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Regionalnym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Puławach;
16.    Pani Agnieszka Rogala - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Regionalnym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Puławach;
17.    Pani Justyna Sowińska - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Regionalnym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Puławach;

 

Dodała: Magdalena Kobiałka - Starostwo Powiatowe w Puławach
Tekst: na podst. inf. Wydziału Edukacji

Uroczyste Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
POMOC PRAWNA 2020
Pomoc prawna
Pomoc prawna