Tutaj jesteś Aktualności XII Targi Pracy i Edukacji objęte patronatem honorowym Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Aktualności

XII Targi Pracy i Edukacji objęte patronatem honorowym Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

16-02-2016
XII Targi Pracy i Edukacji objęte patronatem honorowym Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Z przyjemnością informujemy, że Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska objęła XII Targi Pracy i Edukacji patronatem honorowym. Przedsięwzięcie odbędzie się 7 kwietnia 2016 r. w hali sportowej przy ZST w Puławach.

Targi adresowane są do wszystkich osób i podmiotów zainteresowanych problematyką pracy i edukacji oraz kreujących tę przestrzeń w Powiecie Puławskim. Są płaszczyzną bezpośrednich kontaktów pracodawców, jednostek oświatowych i organizacji funkcjonujących w obszarze pracy, edukacji i spraw społecznych. Każdego roku targi gromadzą wielu wystawców i tysiące uczestników. Planowany program targów jest bardzo urozmaicony. Dzięki temu przedsięwzięciu osoby poszukujące pracy nawiązują bezpośrednie kontakty owocujące podjęciem zatrudnienia, młodzież zapoznaje się z ofertą edukacyjną i zawodową, co umożliwia podejmowanie trafniejszych decyzji związanych  z przyszłością.

Wkrótce przedstawimy więcej informacji.

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna