Tutaj jesteś Aktualności PODSUMOWANIE AKCJI„ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016

Aktualności

PODSUMOWANIE AKCJI„ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016

31-08-2016
PODSUMOWANIE AKCJI„ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016

W dniu 29.08.2016 r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach już po raz czwarty odbyła się akcja „Energetyczny tornister” zorganizowana przez PGE Dystrybucja S.A. oddział Lublin we współpracy z Powiatem Puławskim i Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach. W ramach tego przedsięwzięcia 50 dzieci rozpoczynających naukę w klasach I, II i III SP z terenu powiatu puławskiego objętych wsparciem PCPR w Puławach otrzymało wyprawki szkolne tj. tornister z wyposażeniem.

W plecakach znalazły się m.in.: zeszyty, piórnik, farby plakatowe, kredki, blok rysunkowy, bibuła, pędzelki do malowania, papier kolorowy, klej, nożyczki, plastelina, worek na ciapy, plan lekcji.

Małym uczniom upominki wręczyli: Witold Popiołek  Starosta Puławski , Piotr Kozioł przedstawiciel Oddziału Terenowego PGE S.A. Puławy oraz Małgorzata Suszek –Zawadzka dyrektor PCPR w Puławach.

Podczas imprezy  dzieci w zabawny i przystępny sposób dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat produkcji i wykorzystania prądu oraz zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem.

 

PODSUMOWANIE AKCJI „ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna