Tutaj jesteś Aktualności PODSUMOWANIE AKCJI„ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016

Aktualności

PODSUMOWANIE AKCJI„ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016

31-08-2016
PODSUMOWANIE AKCJI„ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016

W dniu 29.08.2016 r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach już po raz czwarty odbyła się akcja „Energetyczny tornister” zorganizowana przez PGE Dystrybucja S.A. oddział Lublin we współpracy z Powiatem Puławskim i Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach. W ramach tego przedsięwzięcia 50 dzieci rozpoczynających naukę w klasach I, II i III SP z terenu powiatu puławskiego objętych wsparciem PCPR w Puławach otrzymało wyprawki szkolne tj. tornister z wyposażeniem.

W plecakach znalazły się m.in.: zeszyty, piórnik, farby plakatowe, kredki, blok rysunkowy, bibuła, pędzelki do malowania, papier kolorowy, klej, nożyczki, plastelina, worek na ciapy, plan lekcji.

Małym uczniom upominki wręczyli: Witold Popiołek  Starosta Puławski , Piotr Kozioł przedstawiciel Oddziału Terenowego PGE S.A. Puławy oraz Małgorzata Suszek –Zawadzka dyrektor PCPR w Puławach.

Podczas imprezy  dzieci w zabawny i przystępny sposób dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat produkcji i wykorzystania prądu oraz zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem.

 

PODSUMOWANIE AKCJI „ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Pomoc prawna
Pomoc prawna