Tutaj jesteś Aktualności Czerwiec - miesiącem dziecka w puławskim szpitalu

Aktualności

Czerwiec - miesiącem dziecka w puławskim szpitalu

02-06-2020
Spotkanie inaugurujące akcję "Czerwiec - miesiącem dziecka w puławskim szpitalu".

„Czerwiec - miesiącem dziecka w puławskim szpitalu” – to myśl przewodnia, która towarzyszy nowej akcji, realizowanej przez Starostwo Powiatowe w Puławach przy współpracy SPZOZ. Przedsięwzięcie zainicjowane przez starostę Danutę Smagę, ma na celu zwrócenie uwagi przyszłych mam na doskonałe warunki opieki, jakie zapewniają oddziały położniczy i noworodkowy powiatowego szpitala.

Dla wszystkich dzieci, które przyjdą na świat w czerwcu br. w naszym szpitalu, przygotowaliśmy specjalne wyprawki – kocyki, zabawki oraz kosmetyki dla niemowląt, które z pewnością przydadzą się w pierwszych miesiącach życia maluszków.

1 czerwca br. w jednej z pięknie wyremontowanych sal oddziału położniczego odbyło się krótkie spotkanie, podczas którego starosta wspólnie z dyrektorem i pracownikami szpitala zainaugurowała nasze przedsięwzięcie. Pierwsze wyprawki trafiły już do rąk świeżo upieczonych rodziców.

Wybór miejsca porodu to dla każdej mamy ważna decyzja. Puławski szpital oferuje komfortowe warunki pobytu, najnowocześniejszy sprzęt oraz opiekę wykwalifikowanego personelu. Co najważniejsze, pomimo trwającej epidemii koronawirusa, nasze pacjentki i ich pociechy mogą się u nas czuć w pełni bezpiecznie.

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna