Tutaj jesteś Aktualności System Zastrzegania Kart

Aktualności

System Zastrzegania Kart

04-01-2017
System Zastrzegania Kart

Na prośbę Związku Banków Polskich publikujemy informacje dotyczące Systemu Zastrzegania Kart. System ten to narzędzie, które pozwala na szybkie i efektywne zastrzeganie skradzionych lub zagubionych kart płatniczych. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: (+48) 828 828 828 by zastrzec swoją kartę.

Z początkiem listopada ruszyła kampania informacyjna Systemu Zastrzegania Kart, (+48) 828 828 828. Ma ona na celu zwiększenie świadomości wśród posiadaczy kart bankowych funkcjonowania w Polsce jednolitego Systemu Zastrzegania Kart. Służyć ma także dalszej popularyzacji posługiwania się kartami i rozwojowi obrotu bezgotówkowego w Polsce. Kampania marketingowa toczy się w prasie, radiu i internecie. Towarzyszy jej kampania outdoorowa- i bankomatowa.

Dzwoniąc pod nr  (+48) 828 828 828 można z każdego miejsca na świecie, o każdej porze, zarówno z telefonów stacjonarnych jak i komórkowych zastrzec utraconą kartę. Zautomatyzowana infolinia IVR wykorzystuje technologię rozpoznawania mowy. Posiadacz kart po wybraniu nazwy banku zostanie przekierowany do właściwej infolinii.  Komponent rozpoznawania mowy rozpoznaje każdą nazwę banku na wszelkie, powszechnie wykorzystywane sposoby wypowiadania danej nazwy – uwzględnia skróty, pełne formy, pominięte słowa w pełnej nazwie, a w przypadku nazw banków o niepolskim brzmieniu będzie umożliwiał rozpoznawanie nazwy w oryginalnym języku.  System będzie samoczynnie douczać się po każdej  rozmowie a portal głosowy może obsługiwać równolegle wiele połączeń.

Numer: (+48) 828 828 828  jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ułatwia kontakt  z wydawcą karty i jej zastrzeżenie w sytuacji, gdy czas odgrywa istotna rolę. Jedynym ponoszonym kosztem jest koszt połączenia z infolinią, zgodny z tabelą opłat operatora.

Więcej informacji na portalu: www.zastrzegam.pl oraz www.DokumentyZastrzezone.pl

Tekst: Związek Banków Polskich

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna