Tutaj jesteś Aktualności Wysokie lokaty szkół powiatowych w Ogólnopolskim Rankingu Perspektywy 2022

Aktualności

Wysokie lokaty szkół powiatowych w Ogólnopolskim Rankingu Perspektywy 2022

13-01-2022
logo Ranking Perspektywy 2022

Miło nam poinformować, że szkoły, dla których organem prowadzącym jest Powiat Puławski zajęły wysokie lokaty w Ogólnopolskim Rankingu Perspektywy 2022. W kategorii technika: Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach zajęło 40 miejsce w Polsce wśród techników (przeskok z 89 miejsca), oraz 3 miejsce w województwie lubelskim uzyskując TYTUŁ „ZŁOTEJ SZKOŁY 2022". TYTUŁ „BRĄZOWEJ SZKOŁY 2022" otrzymał Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym plasując się na 17 miejscu w województwie i 2 w powiecie. Jest to duży sukces ponieważ szkoła ta po raz pierwszy pojawiła się w rankingu. TYTUŁ SREBRNEJ SZKOŁY 2022 zdobyło też I LO im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego w Puławach zajmując 18 miejsce w województwie lubelskim.

Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2022 został przygotowany przez „Perspektywy” już po raz dwudziesty czwarty.

W zestawieniach zaprezentowane zostały jedynie te szkoły, które uzyskały najlepszą pozycję rankingową.

Kapituła Perspektyw oceniała sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz w technikach wyniki egzaminu zawodowego.

W Rankingu Liceów i Techników korzystano wyłącznie z zewnętrznych źródeł danych, które pochodzą z okręgowych komisji egzaminacyjnych, komitetów głównych olimpiad i Systemu Informacji Oświatowej (SIO).

Dokładne wyniki Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2022 i Rankingu Techników 2022 oraz rankingów dodatkowych: Rankingu Maturalnego Liceów Ogólnokształcących 2022, Rankingu Maturalnego Techników  2022 można znaleźć na stronie

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym szkołom!

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna