Tutaj jesteś Aktualności Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023-2030

Aktualności

Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023-2030

20-01-2023
logo PCPR Puławy

18 stycznia 2023 r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach oraz online na kanale YouTube odbyły się konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023–2030. W konsultacjach wzięli udział mieszkańcy powiatu puławskiego, przedstawiciele instytucji publicznych i organizacji pozarządowych oraz pracownicy i uczestnicy ośrodków wsparcia.

Spotkanie konsultacyjne poprowadziła pani Marta Mazur – koordynator prac zespołu ds. opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023–2030 – pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach. Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z projektem Strategii, jej założeniami, strukturą zawartości, wyznaczonymi celami i kierunkami planowanych działań. Mieli również możliwość zadania pytań oraz zgłaszania własnych propozycji odnośnie do zapisów Strategii. Wszystkim uczestnikom konsultacji społecznych dziękujemy za liczne przybycie, zaangażowanie i cenne merytoryczne uwagi. Na propozycje zmian w projekcie Strategii czekamy do 25 stycznia 2023 r. 
Formularz dostępny jest pod adresem https://forms.gle/sBEk9DkdvmisfakK8 
Relację z konsultacji społecznych można obejrzeć pod adresem https://www.youtube.com/user/powiatpulawski/live
 
 
foto 1
 
foto 2
 
foto 3
Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna