Tutaj jesteś Aktualności "INWESTYCJA Z PERSPEKTYWĄ"- ZAGŁOSUJ NA OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE!

Aktualności

"INWESTYCJA Z PERSPEKTYWĄ"- ZAGŁOSUJ NA OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE!

01-02-2023
"INWESTYCJA Z PERSPEKTYWĄ"- ZAGŁOSUJ NA OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE!

Zachęcamy do głosowania na projekt "Rewitalizacja obserwatorium astronomicznego”, który zgłoszony został do konkursu "Inwestycja z perspektywą".

Głosowanie rozpoczęło się dziś i potrwa do 10 lutego do godz. 16:00. Wygrają te samorządy, na których projekt zagłosuje najwięcej internautów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców.

Aby zagłosować na nasz projekt wystarczy kliknąć w link: https://samorzad.pap.pl/.../pulawski-powiat-rewitalizacja oraz przepisać kod captcha i oddać głos. Zgodnie z Regulaminem w głosowaniu w konkursie można oddać więcej niż jeden ważny głos.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Laureatów konkursu poznamy podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie.
 
Organizatorem konkursu jest Serwis Samorządowy PAP. Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Fundusze Europejskie w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską.
 
fot. Katarzyna Wietecha
 
fot. Katarzyna Wietecha

 

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna