Tutaj jesteś Aktualności Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Magicznych Ogrodach

Aktualności

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Magicznych Ogrodach

02-06-2023
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

30 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. W tym szczególnym dniu uwaga społeczeństwa skierowana jest na los dzieci potrzebujących wsparcia, troski i zapewnienia bezpieczeństwa w momencie, gdy rodzina biologiczna przeżywa różnego rodzaju trudności. To również okazja do docenienia rodziców zastępczych podejmujących trud zapewnienia młodym osobom spokojnego, otoczonego miłością dzieciństwa.

Z tej okazji 2 czerwca w Rodzinym Parku Tematycznym "Magiczne Ogrody" odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Rodzicielstwa Zastępczego zorganizowane przez dyrekcję oraz pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach. Udział w nich wziął członek zarządu powiatu Ireneusz Rzepkowski.

Uroczystość ta była również okazją do promowania wszelkich form rodzicielstwa zastępczego.

Szanowni Rodzice Zastępczy! W dowód szacunku pragniemy Wam przekazać wyrazy uznania i podziękowania za okazane serce, dobroć, cierpliwość oraz codzienny trud jaki wkładacie w wychowanie dzieci powierzonych Waszej opiece. Niech w Waszych rodzinach nie zbraknie uśmiechu, miłości oraz pogody ducha.

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna