Tutaj jesteś Aktualności Kiermasze Produktów Lokalnych w 2017 i 2018 r.

Aktualności

Kiermasze Produktów Lokalnych w 2017 i 2018 r.

04-09-2017
Kiermasze Produktów Lokalnych w 2017 i 2018 r.

Informujemy, że Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” przyjmuje zgłoszenia od wystawców, którzy chcą uczestniczyć w Kiermaszach Produktów Lokalnych w Nałęczowie i Kazimierzu Dolnym w okresie od września 2017 r. do lipca 2018 r.

Wytwórcy, którzy chcą zaprezentować lokalne wyroby wytwarzane na obszarze 11 gmin należących do Lokalnej Grupy Działania (LGD) "Zielony Pierścień", mogą przesyłać zgłoszenia do Biura LGD do 6 września br. Zgłoszenie należy wysłać na jednym formularzu, zaznaczając terminy, w których wystawca weźmie udział w Kiermaszu.

 

Zgłoszenia prosimy kierować do Biura Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” bezpośrednio na adres: Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn, lub za pośrednictwem maila: lgd@zielonypierscien.eu lub faksu 81 50 16 140.

 

Organizatorem Kiermaszów jest Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” we współpracy z Gminą Kazimierz Dolny i Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

 

Warunki udziału wystawców w Kiermaszach określone zostały w Regulaminie i Formularzu Zgłoszeniowym. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Zapraszamy.

 Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” 

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna