Tutaj jesteś Aktualności Koncert Zahlady

Aktualności

Koncert Zahlady

17-10-2017
Koncert Zahlady

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza na Koncert Zahlady - wyjątkowe wydarzenie muzyczno - poetycko - graficzne. Impreza odbędzie się 28 października o godzinie 17.00 w MDK przy ul. Sieroszewskiego 4.

W programie: wieczór autorski Radosława Sączka, promujący jego książkę poetycką “Późny debiut”, Złożyły się na nią dwa tematyczne zbiory utworów "Wiersze do biur" oraz "Chory rozsądek ".Ponadto odbędzie się wystawa ilustracji do "Późnego debiutu", których autorem jest jest Justyn Parfianowicz. Spotkanie zakończy koncert zespołu Zahlada. Muzycy mają na swoim koncie dwie długogrające płyty: Zahlada (2013) oraz Zwidy (2016).
Pomysłodawcą imprezy jest Radosław Sączek - poeta i muzyk. Publikował w ‘Akcencie’, 'Studium', 'Arkadii', 'Nowej Okolicy Poetów', 'Opcjach', 'Arteriach', ‘Gazecie Wyborczej’. ‘Kulturze Miasta’ oraz tzw. prasie artzine’owej. Jego wiersze ukazywały się też w postaci śpiewanej w muzycznych publikacjach zespołów DHM, Chaplin&Chapman, Zahlada. Radosław Sączek pochodzi z Puław.

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna