Tutaj jesteś Aktualności Powiat Puławski partnerem I "Biegu dla Niepodległej”

Aktualności

Powiat Puławski partnerem I "Biegu dla Niepodległej”

20-10-2017
Powiat Puławski partnerem I "Biegu dla Niepodległej”

W sobotę 11 listopada w 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy wszystkich do wspólnego radosnego świętowania na Stadion Miejski w Puławach. Chętni będą mogli wziąć udział w pierwszym puławskim "Biegu dla Niepodległej". To impreza dla całych rodzin. Przygotowane zostały trzy dystanse: główny 3 km, symboliczny: 1918 m i dla dzieci (do lat 10) 400 m. Impreza zaczyna się o godz. 15.00. Start biegu głównego planowany jest na 15.30.

Wszyscy uczestnicy otrzymają biało-czerwone flagi, z którymi pobiegną. Na najlepszych we wszystkich kategoriach czekać będą pamiątkowe medale oraz atrakcyjne nagrody. UWAGA! Wśród biegaczy rozlosowana zostanie nagroda specjalna, którą będzie... TELEWIZOR! Po zakończeniu zawodów organizatorzy zapraszają na ciepły posiłek.

Odzyskanie Niepodległości to radosne święto. Warto obchodzić je razem. Zapraszamy zatem w sobotę 11 listopada na Stadion Miejski w Puławach!

Chętni do udziału w biegach mogą zapisywać się mailowo: mmizera.media@gmail.com, telefonicznie: 514 087 747 lub w dniu imprezy, od godz. 14.00 do godz. 15.00. Wpisowe: 10 złotych. 

Gościem specjalnym "Biegu dla Niepodległej" będzie Malwina Kopron - brązowa medalistka Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Londynie i złota medalistka Uniwersjady w Tajpej.

Organizatatorzy: Marcin Mizera - Tygodnik Powiśla i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Partnerzy: Grupa Azoty PUŁAWY, Powiat Puławski, Gmina Puławy, I Liceum Ogólnokształcące im. A.J. ks. Czartoryskiego w Puławach, Hotel Pikul, Restauracja Papóó, Wyspa Wisła.

Patronat Honorowy: Poseł na Sejm RP prof. Krzysztof Szulowski, Starosta Puławski Witold Popiołek, Przewodnicząca Rady Powiatu Puławskiego Danuta Smaga.

fot. archiwum Tygodnika Powiśle

 

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna