Tutaj jesteś Aktualności Jubileusz 50. Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy

Aktualności

Jubileusz 50. Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy

09-05-2018
Jubileusz 50. Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy

9 maja o godz. 12.00 w Puławskiej Galerii Sztuki w POK „Dom Chemika” będzie miało miejsce spotkanie podsumowujące 50 lat historii amatorskich teatrów lalkowych w Puławach. Samorząd powiatowy przyłączył się do współorganizacji wydarzenia.

Wręczenie medali i dyplomów, rozstrzygnięcie konkursów, lalkowy spektakl i obecność znamienitych gości – wszystko po to, aby uczcić wielki jubileusz 50. Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy. W wydarzeniu oprócz laureatów konkursu na Lalkę i Plakat 50. Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy wezmą udział goście. m.in. Lubelski Kurator Oświaty, przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”, przedstawiciele władz miasta i powiatu oraz dawni i obecni pracownicy POK „Dom Chemika” zaangażowani w organizację spotkań lalkarzy w Puławach. Zostaną wręczone okolicznościowe medale i dyplomy.

Na zakończenie spotkania zostanie zaprezentowany spektakl Teatru Lalek „Muchomor” pt. „Czarodziejski imbryk” w reżyserii Grażyny Idzik-Dominiak.

Serdecznie zapraszamy!

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna