Tutaj jesteś Aktualności Być Najlepszym - nagrody Starosty...

Aktualności

Być Najlepszym - nagrody Starosty Puławskiego rozdane

21-06-2019
Zdjęcie Artykułu

18 czerwca o 11.00 w Hali Zespołu Szkół Technicznych odbyła się gala rozdania „Nagród Starosty Puławskiego - Być Najlepszym” dla uczniów szkół, dla których Powiat Puławski jest organem prowadzącym lub dotującym. Nagrody przyznawane są uczniom lub zespołom uczniowskim na zakończenie roku szkolnego. Dla najlepszego ucznia za osiągnięcia w nauce i aktywność społeczną Starosta przyznaje Nagrodę Główną. Nagrody Starosty Puławskiego są przyznawane uczniom w kategoriach : za wyniki w nauce w danym roku szkolnym; za osiągnięcia naukowe i artystyczne; za aktywną działalność oraz wolontariat.

Wyróżnieni uczniowie osiągnęli w szkole ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych, w danym roku szkolnym, najwyższe średnie ocen; uzyskali tytuł laureata bądź finalisty w przedmiotowych olimpiadach, artystycznych konkursach na szczeblach: międzynarodowym, centralnym, wojewódzkim.
Nagrody Starosty Puławskiego przyznawane są również uczniom lub zespołom uczniów biorącym systematycznie udział w przygotowaniu i realizacji zadań związanych z tematyką historyczną, obywatelską, samorządową, wychowaniem patriotycznym oraz tematyką ekologiczną, promującą zdrowy styl życia  o zasięgu przynajmniej okręgowym (powiatowym) oraz całorocznie działających charytatywnie w formie wolontariatu.
Galę wręczenia nagród podsumowującą osiągniecia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 otworzyła Starosta Puławski Danuta Smaga. W swoim przemówieniu pokreśliła znaczenie nauki w życiu młodego człowieka oraz pogratulowała laureatom wysokich wyników w nauce oraz innych osiągnięć.
Zdobywcą Nagrody Głównej została Natalia Nieróbca -  uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach
W bieżącym roku szkolnym Natalia uzyskała średnią ocen 5,78 oraz zdobyła tytuł laureata (I miejsce w eliminacjach okręgowych, siódma lokata w kraju) w 45 Olimpiadzie Historycznej,. Aktywnie działała w samorządzie uczniowskim i klasowym. Współtworzyła także bloga poświęconego kulturze – „Cultura Cafe”, który obejmował patronatem lokalne inicjatywy, takie jak „Zakorzeniamy Puławy”. Działała jako wolontariuszka z ramienia fundacji BezMiar, m.in. przy organizacji Biegu Zielonych Sznurowadeł
Nagrody otrzymało za średnią ocen 190  uczniów, za osiągnięcia indywidualne – 35 uczniów. Wręczono również  16 nagród zespołom.
Nagrodzeni uczniowie w kategorii:
Za  wyniki w nauce w danym roku szkolnym
I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach
  1. Maciej Czapla  5,42
  2. Maciej Włodarczyk  5,36
  3. Julia Bartuzi  5,27
  4. Dominika Cieśla  5,18
  5. Julia Drewienkowska  5,17
  6. Wiktoria Zając  5,10
  7. Paweł Misiurek  5,09
  8. Kamila Kotowska  5,08
  9. Kacper Lenart 5,08
  10. Piotr Klimont  5,08
  11. Jakub Molenda  5,00
  12. Natalia Szczepaniak 5,00
  13. Jakub Capała  5,00
  14. Weronika Kwiatkowska  5,00
  15. Mateusz Jankowski  5,00
  16. Martyna Łopuszyńska  5,00
  17. Jakub Gurba  5,56
  18. Alicja Mgłosiek  5,56
  19. Weronika Przepiórka  5,47
  20. Julia Wójtowicz  5,47
  21. Dominika Lis  5,44
  22. Bartosz Sosik  5,44
  23. Krzysztof Jakub Banaś  5,44
  24. Zuzanna Rusek  5,40
  25. Paulina Boroch  5,35
  26. Patrycja Kwapisz 5,35
  27. Natalia Kozek  5,35
  28. Karolina Ałdaś  5,35
  29. Weronika Godziszewska  5,33
  30. Wiktoria Adamiec  5,30
  31. Ptasińska Marta  5,29
  32. Piotr Leszczyk  5,29
  33. Zuzanna Woźniak  5,29
  34. Karolina Kubajka  5,24
  35. Aleksandra Pluta  5,24
  36. Patryk Cieloch  5,22
  37. Bartosz Przewoźniak  5,22
  38. Partycja Goluch   5,20
  39. Joanna Szmyła  5,19
  40. Tymoteusz Rymanowicz  5,18
  41. Martyna Gembal  5,18
  42. Karina Krupa  5,13
  43. Magdalena Kołodziej  5,13
  44. Adam Kopeć   5,13
  45. Monika Witosław  5,12
  46. Olga Wiśnicka   5,12
  47. Julia Walencik  5,12
  48. Magdalena Zaborowska5,12
  49. Patrycja Sprysak 5,12
  50. Kamila Golba                 5,12
  51. Patrycja Rzepka 5,11
  52. Katarzyna Czubacka 5,11
  53. Adam Pomorski 5,11
  54. Małgorzata Olech 5,11
  55. Wiktoria Włodarczyk 5,11
  56. Eryk Lentas  5,06
  57. Natalia Wiśniewska 5,06
  58. Miłosz Mizak  5,06
  59. Kacper Marszałek 5,06
  60. Maria Zagożdżon 5,06
  61. Alicja Kwolek  5,00
  62. Franciszek Prończuk 5,00
  63. Aleksandra Wojtyś 5,00
  64. Aleksandra Szewczyk 5,00
  65. Ewelina Fijałkowska 5,00
  66. Daniel Wiraszka 5,00
  67. Monika Bąk  5,00
  68. Dawid Czarnecki  5,00
  69. Jakub Konieczny 5,00
  70. Szymon Kramarczyk  5,00
  71. Paweł Sochacki  5,00
  72. Cecylia Łyjak  5,0
  73. Zuzanna Kuźma  5,00
  74. Weronika Krzemińska 5,00
  75. Zuzanna Czmiel  5,00
 
Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej–Curie w Puławach:
  1. Karina Tokarska  5,28
  2. Angelika Skorupa  5,0
  3. Michał Sulima  5,0
  4. Kacper Zdonek  5,0
  5. Angelika Śliwka  4,92
  6. Michał Kursa  4,83
  7. Damian Filipiak  4,82
  8. Artur Sulej  4,82
  9. Marcin Nowak  4,80
  10. Kamil Kwiatkowski 4,75
  11. Daniel Pacocha 5,63
  12. Albert Pacocha 5,63
  13. Kacper Chabros  5,48
  14. Julia Rułka  5,46
  15. Maciej Kołodziejek  5,40
  16. Michał Binienda  5,29
  17. Krzysztof Kobus  5,26
  18. Olga Goluch  5,08
  19. Dawid Jabłoński  5,00
  20. Aleksandra Pyszczek  5,00
  21. Kacper Gregorczyk  5,00
  22. Rafał Krakowiak  5,00
  23. Patryk Mańka  4,94
  24. Bartłomiej Pawelec  4,93
  25. Dariusz Węsek  4,92
  26. Mateusz Targoński  4,90
  27. Gabriela Ewa Gawęda  4,90
  28. Kinga Ostap  4,87
  29. Jakub Bachan  4,85
  30. Katarzyna Słyk  4,84
  31. Kamil Synowiec  4,81
  32. Wiktoria Stańczak  4,81
  33. Bartosz Grzęda  4,81
  34. Łukasz Chołuj  4,81
  35. Katarzyna Solecka  4,80
  36. Daniel Mariusz Kobiałka  4,8
  37. Julia Duliasz  4,78
  38. Aleksandra Nowak 4,78
  39. Natalia Mizak  4,78
  40. Paulina Superson  4,78
  41. Mateusz Warowny  4,78
  42. Kamil Kostka  4,76
 
Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie
  1. Kamila Samoń  5,29
  2. Katarzyna Morawska 4,75
  3. Klaudia Stepień  4,50
  4. Paulina Natalia Boruch 5,25
  5. Agata Dados  5,15
  6. Paulina Materek  5,13
  7. Izabela Wójcik   5,12
  8. Hubert Rak  5,12
  9. Daria Bushtyn  5,00
  10. Maja Martyna Lewandowska  5,00
  11. Neonila Rozhkowa  5,00
  12. Nadia Synia  4,8
 
  1. Łukasz Miazga  5,4
  2. Karol Miazga  5,4
  3. Mateusz Miazga  5,3
  4. Katarzyna Mączka  5,00
  5. Marta Furtak   4,7
  6. Martyna Maj  5,25
  7. Magdalena Kula  5,17
  8. Natalia Mączka  5,17
  9. Weronika Styczyńska  5,07
  10. Klaudia Krześniak  5,06
  11. Roksana Urbanek  5,06
  12. Yana Bihun  5,0
  13. Tetiana Musiienko 5,00
  14. Dagmara Pacek  5,0
  15. Anna Buczyńska  4,93
  16. Katarzyna Furtak  4,83
  17. Agata Szydłowska  4,83
  18. Ivan Hluhchenko  4,82
  19. Sylwia Bartuzi  4,82
  20. Natalia Rusa   4,79
  21. Marzena Mączka  4,78
  22. Natalia Baran  4,78
  23. Klaudia Chołaj  4,76
  24. Amanda Kazanowska  4,75
  25. Karolina Kobylska  4,5
 
Zespół Szkół Nr  2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach 
  1. Karolina Stylska  5,22
  2. Sebastian Bany  4,77
  3. Piotr Kursa  4,63
  4. Andżelika Kowalczyk  5,53
  5. Anna-Mariia Andrushko  5,22
  6. Partycja Baryła  5,00
  7. Cezary Kustra  4,93
  8. Krzysztof Bartoś  4,88
  9. Bartłomiej Kruk  4,77
 
Zespół Szkół Nr  3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach
  1. Gabriela Florkowska  5,16
  2. Anna Wieczorkiewicz  5,0
  3. Julia Pochroń  5,00
  4. Natalia Fota  4,75
 
  1. Kaja Bryś  5,07
  2. Wiktoria Wrótniak  4,95
  3. Katarzyna Mokijewska  4,79
  4. Kazimierz Michał Ruciński  4,68
  5. Matviejeva Anhelina  5,00
  6. Varvara Demennikova  4,91
  7. Wioleta Tupaj  4,86
  8. Tetiana Karbovska  4,80
  9. Katsiaryna Kotsikava  4,75
 
Centrum Kształcenia Zawodowego w Puławach
  1. Wojciech Tyburcy  5,50
  2. Patryk Kobus  5,00
  3. Dawid Korłub  4,86
 
  1. Dagmara Daria Bełcik  4,9
  2. Grzegorz Michał Tomasiak  4,9
  3. Wiktoria Dębek  4,76
  4. Karol Kluziak  4,75
  5. Amadeusz Artur Kamiński  4,53
  6. Mateusz Mikołaj Woś  4,5
  7. Weronika Bieniek  4,5
 
Społeczne Liceum Ogólnokształcące  im. Ch.P.Aignera w Puławach
  1. Maciej Majewski  5,33
  2. Cyryl Leszczyński  5,25
 
Zespół Szkół Agrobiznesu  w Klementowicach
  1. Dominika Bartuzi 5,38
  2. Jakub Tarkowski 5,00
 
ZA OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE I ARTYSTYCZNE
Indywidualne:
 
I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach
  1. Bartosz Piskała
  2. Maciej Madej
  3. Małgorzata Skawińska
  4. Aleksandra Kaczorowska
  5. Bartosz Bors
 
Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej–Curie w Puławach:
  1. Michał Turski
  2. Wiktor Ostrach
  3. Damian Wójcik
 
Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie
  1. Ilona Watras
  2. Zofia Kręcisz
  3. Julia Szlendak
  4. Justyna Pszczoła
  5. Alla Troian
 
  1. Patrycja Strzelecka
  2. Jan Sławiński
  3. Klaudia Gajowiak
  4. Jakub Górniaszek
  5. Karolina Lenartowicz
  6. Krystian Turkiewicz
  7. Natalia Witoszka
  8. Kinga Kramek
  9. Kamil Paluch
 
Zespół Szkół Nr  3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach
  1. Damian Lesiak
  2. Magdalena Usarek
  3. Grzegorz Pałka
  4. Małgorzata Tatar
 
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Puławach
  1. Łukasz Hałas
  2. Jan Witczak
 
Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Lublinie  Filia W Puławach
  1. Roksana Żyłka
 
Zespoły:
 
Zespół Szkół Nr  3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach
  1. „Sprawni jak żołnierze” - Damian Sulima, Mateusz Czapla,  Arkadiusz Odymała
  2. „Sprawni jak żołnierze” - Karolina Odymała, Weronika Kocot, Joanna Spyt
 
ZA AKTYWNĄ DZIAŁALNOŚĆ ORAZ WOLONTARIAT
Indywidualnie: 
I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach
  1. Jakub Chyliński
  2. Olga Kubiatowska
  3. Elżbieta Serewiś
 
Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie
  1. Patrycja Kwiecień
  2. Natalia Tereshchenko
 
  1. Aleksandra Deputat
 
ZESPOŁY:
I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach
  1. Szkole Koło Caritas - Aleksandra Ałdaś, Katarzyna Kałdonek, Zofia Karamon, Katarzyna Karaś, Małgorzata Szymczyk, Adam Wesołowski
 
Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej–Curie w Puławach:
  1. Uczniowie klasy 2C - Ernest Matraszek, Piotr Strzemiecki, Karolina Sołdaj, Kinga Gawęda, Mateusz Pluta, Damian Wasala, Jakub Lejwoda
 
Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie
  1. Wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariatu „Adiutor” - Magdalena Sitek, Emilia Wojtas’ Arkadiusz Kuś
  2. Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu w Przedszkolu im. Adama Żeromskiego - Bartłomiej Marciniak, Patrycja Michalak,   Iryna Kostiuchyk
  3. Wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariatu - Valeria Samaria, Alina Pochtar, Kamila Pochtar
 
  1. Grupa „Empatyczni z Garów’ - Weronika Szczygielska, Karolina Baranowska, Sandra Zagożdżon)
  2. Wolontariusze z Polnej 18 - Urszula Furtak; Dominika Pawelec; Klaudia Krzak
  3. Grupa „Pomocna Dłoń” - Natalia Krzyżak, Klaudia Ochal, Magdalena Szafranek, Weronika Tutak
 
Zespół Szkół Nr  3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach
  1. Grupa wolontariacka - Zarząd grupy: Kamila Oczkowska, Magdalena Knieć’ Nina Bartuzi
  2. Grupa „SŁOT” - Gabriela Czarnobil, Kamil Babut, Wiktoria Domańska
 
  1. Wolontariuszki Świetlicy św. Anny - Natalia Baranowska, Diana Kruk, Ewelina Sowa
 
Zespół Szkół Agrobiznesu  w Klementowicach
  1. Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej - Kacper Jasiocha, Grzegorz Cwajda, Paweł Stasiak
  2. Szkolne Koło Wolontariatu - Aleksandra Małecka, Wiktoria Mańka, Magdalena Mrozek
 
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Puławach
  1. Zespół „Muzyczna Integracja” - Michał Kazanowski, Szymon Kursa, Mateusz Łuczkowski
Małgorzata Noskowska
Kierownik Wydziału Edukacji
Starostwa Powiatowego w Puławach
 
 
 

Nagrody Starosty Puławskiego - Być Najlepszym

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
POMOC PRAWNA 2019
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna