Tutaj jesteś Aktualności Kolejne inwestycje z Funduszu Dróg Samorządowych na starcie

Aktualności

Kolejne inwestycje z Funduszu Dróg Samorządowych na starcie

05-11-2019
Znak roboty drogowe.

Pomyślnie zakończyły się procedury przetargowe, związane z wyborem wykonawców kolejnych zadań inwestycyjnych na drogach powiatu puławskiego w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Mowa o modernizacji czterech odcinków dróg powiatowych, biegnących przez obszary gmin Baranów, Kurów, Żyrzyn i Puławy, o łącznej długości ponad 19 kilometrów.

Niespełna 8,5 mln zł będą kosztować roboty budowlane, związane z przebudową dróg powiatowych nr 1516L, 1519L i 2515L w celu poprawy dostępności do drogi ekspresowej S17. Koszty modernizacji drogi nr 1437L na odcinku Niebrzegów - DW 845 to nieco ponad 1,9 mln zł. Realizację inwestycji wspierają środki pozyskane przez powiat z Funduszu Dróg Samorządowych, które wyniosą odpowiednio 5 063 221 zł i 1 142 899 zł. Mamy także nadzieję na owocną współpracę z samorządami gmin, przez które przebiegają planowane do remontu odcinki dróg.

Umowy z wykonawcą, którym w drodze przetargów zostało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. ze Zwolenia, zostały zawarte 4 listopada br. Firma na realizację wszystkich prac ma czas do 12 czerwca 2020 r.

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NEODPŁATNA POMOC PRAWNA
Pomoc prawna
Pomoc prawna