Tutaj jesteś Aktualności Rok pracy Starosty Puławskiego Danuty...

Aktualności

Rok pracy Starosty Puławskiego Danuty Smagi

22-11-2019
Zdjęcie Artykułu

Dziś mija rok od wyboru na stanowisko Starosty Puławskiego Danuty Smagi. Miniony okres skłania do dokonania przemyśleń i podsumowań. Bez wątpienia był to czas pełen wyzwań, ciężkiej pracy i ważnych, często trudnych decyzji. Pojawia się też satysfakcja ze zrealizowanych projektów, które kierowany przez Panią Starostę Zarząd wykonał niejednokrotnie przy znaczącej współpracy administracji rządowej, samorządów szczebla wojewódzkiego i gminnego oraz organizacji społecznych.

W tym wyjątkowym dniu Pani Starosta wyraża swą wdzięczność za dotychczasową współpracę wszystkim osobom, instytucjom, kontrahentom i partnerom powiatu. 

Przed nami kolejny rok wyzwań i ciężkiej pracy. Niedawno przekazaliśmy do Rady Powiatu Puławaskiego oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej w Lublinie projekt budżetu powiatu na 2020 rok, stanowiący wyznacznik naszych przyszłorocznych działań. Z założeniemi projektu można się zapoznać w artykule: https://www.pulawy.powiat.pl/aktualnosci/n,80891,projekt-budzetu-na-2020-rok.html, natomiast dokument źródłowy jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej https://sppulawy.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//Uchwala_Nr_249-2019.pdf.

Przekazanie łańcucha Staroście Danucie SmadzeStarosta z Prezydium Rady PowiatuInauguracyjne przemówienie StarostyRada Powiatu Puławskiego

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna