Tutaj jesteś Aktualności Obchody 100.rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości Powiatowy konkurs plastyczny „Mój region – moja mała ojczyzna”

Obchody 100.rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Powiatowy konkurs plastyczny „Mój region – moja mała ojczyzna”

19-03-2018
Zdjęcie Artykułu

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach i Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zapraszają do udziału w Powiatowym konkursie plastycznym na projekt okolicznościowej pocztówki z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Rok 2018 został ogłoszony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach ogłosiła także konkurs plastyczny dla najmłodszych czytelników pt. „Mój region – moja mała ojczyzna”. Najważniejszym celem konkursu jest kształtowanie szacunku wobec ojczyzny i regionu oraz propagowanie idei radosnego obchodzenia świąt niepodległościowych. W konkursie wziąć mogą udział uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu puławskiego. Głównym zadaniem tego plastycznego wyzwania jest stworzenie okolicznościowej pocztówki z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Każdy uczestnik może przygotować tylko jeden projekt w wybranej przez siebie technice (np. farby, tusze, kredki, grafika, witraż, collage itp.). Format pocztówki nie może być większy niż A4.

Termin składania prac – 15 czerwca 2018 r.

Więcej szczegółów w REGULAMINIE:

Regulamin powiatowego konkursu plastycznego „Mój region – moja mała ojczyzna”

, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [461.25 KB]

Zachęcamy wszystkich uczniów do podjęcia wyzwania, na zwycięzców czekają nagrody książkowe.

 

Powrót
Meteorologiczne
Meteorologiczne
Meteorologiczne
Hydrologiczne
Hydrologiczne
Hydrologiczne
Informacje drogowe
Informacje drogowe
Informacje drogowe
Stany wód
Stany wód
Stany wód
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY