Tutaj jesteś Aktualności Tablica Ogłoszeń Pilne! Wprowadzamy nowe zasady...

Elektroniczna tablica ogłoszeń

Pilne! Wprowadzamy nowe zasady obsługi spraw w Wydziale Komunikacji i Dróg

23-04-2020
Zdjęcie Artykułu

Począwszy od poniedziałku, 27 kwietnia br., wprowadzamy nowe zasady dotyczące rejestracji pojazdów, wymiany (wtórniki) dowodów rejestracyjnych oraz odbioru stałych dowodów rejestracyjnych i praw jazdy, przy zachowaniu reguł bezpieczeństwa określonych w Zarządzeniu Nr 26/2020 Starosty Puławskiego z dnia 16 marca 2020 r.

Rejestracja pojazdów

Rejestracja pojazdów będzie możliwa tylko i wyłącznie po wcześniejszej internetowej rejestracji wizyty (dzień, godzina) https://kolejka.pulawy.powiat.pl/ lub w ograniczonej ilości po uzgodnieniu telefonicznym pod nr 81 886 11 80 (dotyczy osób starszych nie posiadających dostępu do Internetu). W przypadku większej ilości spraw (rejestracja, wymiana) należy zarezerwować odpowiednią ilość wizyt. Jedna osoba może w danym dniu zarezerwować sobie załatwienie maksymalnie trzech spraw.

Obsługa rejestracji pojazdów będzie się odbywać w bocznym wejściu do budynku od strony al. Królewskiej.

W celu usprawnienia obsługi prosimy o zgłaszanie się z wypełnionymi wnioskami. Odpowiednie formularze można pobrać z naszej strony internetowej: https://www.pulawy.powiat.pl/urzad/poradnik-klienta/wazne-dokumenty-i-wzory-wnioskow/wazne-dokumenty-wydzial-komunikacji-i-drog/n,12321,rejestracja-pojazdow.html

Z uwagi na brak możliwości wniesienia opłaty gotówkowej za rejestrację na miejscu bardzo prosimy o zabranie ze sobą kart płatniczych.


Wydawanie dowodów rejestracyjnych

Wydawanie dowodów rejestracyjnych właścicielom pojazdów (lub pełnomocnikom posiadającym upoważnienie) odbywać się będzie w godz. od 7:30 do 14:00 bez konieczności internetowej rezerwacji kolejki, na stałych warunkach po przedstawieniu pozwolenia czasowego, potwierdzenia ważnego obowiązkowego ubezpieczenia OC i dowodu tożsamości.

Obsługa wydawania dowodów rejestracyjnych będzie się odbywać w wejściu bocznym (parking wewnętrzny na dziedzińcu) od strony ul. Głębokiej.


Wydawanie praw jazdy

Sprawy związane z prawami jazdy będą załatwiane po wcześniejszym uzgodnieniu wizyty pod nr tel. 81 8861124.


Ważne! W trosce o zdrowie klientów i pracowników, w Starostwie Powiatowym w Puławach obowiązują zasady bezpieczeństwa, którym każda osoba musi się bezwzględnie podporządkować.  W przypadku odmowy ich przestrzegania klient nie będzie mógł wejść do budynku.

Informujemy, że wszystkie pozostałe sprawy załatwiane będą na dotychczasowych zasadach tj. z wyłączeniem bezpośredniej obsługi klienta.

Plan sytuacyjny obsługi interesantów Wydziału Komunikacji

 

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna