Tutaj jesteś Aktualności Tablica Ogłoszeń Dotacje dla rolnictwa - zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line

Elektroniczna tablica ogłoszeń

Dotacje dla rolnictwa - zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line

07-07-2020
Zdjęcie Artykułu

Starosta Danuta Smaga wspólnie z Wiceministrem Arturem Soboniem, serdecznie zapraszają do udziału w krajowym webinarze pt. „DOTACJE DLA ROLNICTWA”. Szkolenie adresowane jest zarówno do obecnych beneficjentów, jak i rolników, którzy dopiero interesują się programami pomocowymi, które obsługuje ARiMR.

Głównym tematem webinaru będą instrumenty premiowe i inwestycyjne dla rolników: modernizacja gospodarstw rolnych, restrukturyzacja małych gospodarstw, premie dla młodych rolników, inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej a także inne, bieżące sprawy związane z rolnictwem w naszym regionie.

Szkolenie odbędzie się w środę, 8 lipca br. Początek o godz. 12:00. Udział w webinarze jest bezpłatny i będzie możliwy za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Link aktywacyjny: https://zoom.us/meeting/register/tJ0pduGtqTMvH9Jfq1BNIB_26qaGeOgb34bZ?fbclid=IwAR2WTzpNrbDpJuTGkz0MNUsOomnIwYKr5wD1KtovzKMaag3WEvSVjMSXGBo

Istnieje możliwość udziału w szkoleniu także podczas wspólnej transmisji, która będzie prowadzona w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach.

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna