Tutaj jesteś Aktualności Tablica Ogłoszeń Flaga na maszt w każdej gminie. Ruszył rządowy projekt "Pod biało czerwoną"

Elektroniczna tablica ogłoszeń

Flaga na maszt w każdej gminie. Ruszył rządowy projekt "Pod biało czerwoną"

27-08-2020
Baner projektu "Pod biało-czerwoną"

Biało czerwone barwy od wieków towarzyszą naszej Ojczyźnie, będąc symbolem czystości, odwagi i waleczności polskiego narodu. Dzięki nowej inicjatywie rządu, każda z gmin ma szansę zyskać miejsce, w którym polska flaga będzie właściwie i godnie eksponowana.

Założeniem projektu „Pod biało-czerwoną” jest sfinansowanie zakupu masztów i flag państwowych dla każdej z gmin w Polsce. Jedynym warunkiem jest poparcie inicjatywy przez mieszkańców, wyrażone online za pośrednictwem rządowego serwisu gov.pl. Liczba głosów potrzebnych do realizacji projektu jest zależna od liczby mieszkańców i wynosi od 100 do 1000.

Przedsięwzięcie realizowane jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Premier zapowiada swój udział w uroczystościach zawieszenia flag w trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców powiatu puławskiego do włączenia się w projekt i oddawania głosów. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę internetową rządu: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna