Tutaj jesteś Aktualności Tablica Ogłoszeń Ogólnopolski konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”

Elektroniczna tablica ogłoszeń

Ogólnopolski konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”

25-05-2022
Bitwa regionów 2022 grafika, motyw ludowy

Serdecznie zachęcamy do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” skierowanego do kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń. Nabór trwa do 31 maja 2022 roku. Jedno z wydarzeń projektu odbędzie się już w lipcu na terenie powiatu puławskiego. Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz jednostki rolnicze, natomiast samorząd powiatowy przyłączył się do realizacji zadania.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.bitwaregionow.pl.

Idea konkursu zrodziła się z zamiłowania do polskiej kuchni regionalnej i rodzimego folkloru, chęci promocji polskiej żywności oraz szerzenia patriotyzmu konsumenckiego.

W tym roku konkurs będzie przebiegać w trzech etapach. Zaplanowano łącznie 257 wydarzeń, w tym 240 powiatowych, 16 wojewódzkich i 1 ogólnopolski finał ogólnopolski. W trakcie wszystkich wydarzeń KGW zaprezentują zgłoszone potrawy regionalne, a jurorzy będą je oceniać według kryteriów wskazanych w regulaminie. W tym roku konkurs będzie przebiegać w trzech etapach. 

  • Etap I –  wszystkie KGW, które prawidłowo prześlą zgłoszenie online, wezmą udział w powiatowych Piknikach z PRODUKTEM POLSKIM.
  • Etap II – 10 KGW, które zdobędą najwyższą liczbę punktów w danym województwie, zostaną zaproszone do udziału w półfinałach wojewódzkich.
  • Etap III – 16 KGW, po 1 z każdego województwa, które zdobędą 1. miejsce w II etapie konkursu, zakwalifikują się do finału ogólnopolskiego.

Bitwa regionów 2022 grafika, motyw ludowy

Bitwa regionów 2022 grafika, motyw ludowy, informacje

 

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna