Tutaj jesteś Aktualności Tablica Ogłoszeń Konferencja edukacyjna „Być na czasie - czas na TIK!

Elektroniczna tablica ogłoszeń

Konferencja edukacyjna „Być na czasie - czas na TIK!

18-04-2023
Konferencja edukacyjna „Być na czasie - czas na TIK!"

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Puławach, Biblioteka Miejska w Puławach oraz Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” mają zaszczyt zaprosić pracowników sektora puławskiej oświaty na konferencję edukacyjną „Być na czasie - czas na TIK!”. Konferencja odbędzie się 9 maja 2023 r. w budynku Mediateki, ul. Wojska Polskiego 2. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym m.in. starosty puławskiego Danuty Smagi.

Wydarzenie przeznaczone jest dla:
 • przedstawicieli jednostek odpowiedzialnych za organizację oświaty w powiecie puławskim;
 • dyrektorów i wicedyrektorów szkół;
 • koordynatorów oraz uczestników projektów międzynarodowych, w tym ERASMUS+;
 • nauczycieli języków obcych i informatyki oraz nauczycieli bibliotekarzy;
 • psychologów i pedagogów szkolnych.
Cele konferencji:
 • podniesienie praktycznych kompetencji pracowników sektora oświaty w zakresie celowej implementacji narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnej (TIK) w edukacji;
 • podniesienie praktycznych kompetencji w zakresie najnowszych kierunków w psychologii i coachingu w edukacji;
 • promowanie korzyści płynących z uczestnictwa w projektach edukacyjnych w oparciu o fundusze krajowe i międzynarodowe, a w szczególności w programach ERASMUS+ i eTwinning;
 • zwiększenie atrakcyjności i konkurencyjności lokalnych jednostek oświatowych poprzez zapoznanie się z konkretnymi rozwiązaniami edukacyjnymi z użyciem TIK, jak również wskazówkami dotyczącymi wnioskowania i partycypacji w projektach;
 • włączenie nowoczesnych zasobów Mediateki do lokalnej oferty edukacyjnej placówek;
 • inicjowanie zmian na rzecz środowiska lokalnego poprzez prezentację dotychczasowych projektów szkół powiatu puławskiego będących ich beneficjentami.
 
Uczestników konferencji czekają liczne wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne z udziałem nie tylko lokalnych i zagranicznych nauczycieli czy partnerów strategicznych, lecz również ogólnopolskich autorytetów w  zakresie innowacji TIK, eTwinningu, psychologii i coachingu, inspirujących na codzień edukację do publicznej debaty o kierunku wieloaspektowych zmian niezbędnych do podniesienia jej efektywności.
 
Wydarzenie jest bezpłatne i w całości realizowane będzie w formule stacjonarnej. Ewentualne koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy pokrywają z własnych środków. Organizatorzy zapewniają ponadto materiały konferencyjne i wyżywienie. Niezbędnym wymogiem jest rejestracja w celu zapewnienia miejsca dla wszystkich zainteresowanych.
 
Program konferencji oraz formularz rejestracji znajdują się w linkuhttps://forms.gle/a6F3k7hkaVR2Ccm26
 
Projekt został objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Lubelskiego Samorządowego Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli, Starosty Puławskiego oraz Prezydenta Miasta Puławy.
 
Jednocześnie zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku i stron internetowych organizatorów. Bądź na czasie, bądź na TIK! Serdecznie zapraszamy!
 
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Puławach, Biblioteka Miejska w Puławach oraz Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” mają zaszczyt zaprosić pracowników sektora puławskiej oświaty na konferencję edukacyjną „Być na czasie - czas na TIK!”. Konferencja odbędzie się w 9 maj 2023 r. w budynku Mediateki, ul. Wojska Polskiego 2. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym m.in. starosty puławskiego Danuty Smagi.
Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna