Tutaj jesteś Aktualności Tablica Ogłoszeń Oświadczenie Zarządu Powiatu Puławskiego w sprawie przekształcenia SPZOZ w Puławach w jednoimienny szpital zakaźny

Elektroniczna tablica ogłoszeń

Oświadczenie Zarządu Powiatu Puławskiego w sprawie przekształcenia SPZOZ w Puławach w jednoimienny szpital zakaźny

13-03-2020
Herb powiatu puławskiego.

W związku z przekazaną w dniu 12 marca 2020 r. przez Wojewodę Lubelskiego informacją, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach został wskazany jako szpital do leczenia osób z koronawirusem z terenu województwa lubelskiego, Zarząd Powiatu Puławskiego informuje, że decyzja w sprawie została podjęta wyłącznie przez organy administracji rządowej szczebla centralnego i wojewódzkiego.

Nieprawdziwe i nieodpowiedzialne są zatem wszelkie te twierdzenia, że przy podejmowaniu powyższej decyzji sprawa była konsultowana z Zarządem Powiatu Puławskiego oraz, że Zarząd Powiatu Puławskiego miał wpływ na podjęcie takiej decyzji.

Zatem wszelkie spekulacje dotyczące zatajenia tej informacji bądź niepoinformowania o wskazaniu innych samorządów z terenu powiatu puławskiego są absolutnie nieuprawnione.

Zarząd Powiatu Puławskiego podjął i podejmie w razie takiej potrzeby wszelkie działania, które w sposób możliwie pełny zabezpieczą mieszkańców powiatu puławskiego przed jakimikolwiek potencjalnymi następstwami wskazania SPZOZ w Puławach do przekształcenia w jednoimienny szpital zakaźny.

Zarząd Powiatu Puławskiego

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna