Tutaj jesteś Kultura Doroczne nagrody Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury - nabór wniosków do 15.09.2021 r.

Aktualności Kultura

Doroczne nagrody Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury - nabór wniosków do 15.09.2021 r.

03-09-2021
Doroczne nagrody Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury

Przypominamy, że zgodnie z Uchwałą Nr XLIII/303/2014 Rady Powiatu Puławskiego z dnia 18 czerwca 2014 r. w sprawie dorocznych nagród Starosty Puławskiego w dziedzinie kultury, 15 września br. upływa termin składania wniosków o przyznanie nagród Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Nagrody są przyznawane osobom fizycznym, osobom prawnym i innym podmiotom. Uprawnionymi do występowania z wnioskami o przyznanie nagród są: instytucje kultury, organizacje pozarządowe działające w sferze kultury, inne podmioty zajmujące się organizowaniem i prowadzeniem działalności kulturalnej, samorządy miast i gmin z terenu Powiatu Puławskiego, Starosta Puławski. Wnioski wraz z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych według załączonych formularzy należy składać w kancelarii Starostwa lub pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Puławach.

Więcej informacji, w tym zasady przyznawania nagród i wzór wniosku dostępne są w poniższych dokumentach do pobrania:

UCHWAŁA Nr XLIII/303/2014 RADY POWIATU PUŁAWSKIEGO z dnia 18 czerwca 2014 roku w sprawie dorocznych nagród w dziedzinie kultury

Ikonka pdfUchwałaplik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [301.42 KB]

Załącznik do UCHWAŁY Nr XLIII/303/2014 - Wniosek o nagrodę Starosty Puławskiego w dziedzinie kultury (wersja edytowalna - doc)

Ikona wordWniosek, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [41.50 KB]

 Klauzula informacyjna - wzór

Ikona docxKlauzula informacyjna RODO, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [15.10 KB]

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług