Tutaj jesteś Kultura Powiatowy Dzień Kultury Powiatowy Dzień Kultury 2017 Recital Jagi Wrońskiej zwieńczy uroczystości 17. Powiatowego Dnia Kultury

Powiatowy Dzień Kultury 2017

Recital Jagi Wrońskiej zwieńczy uroczystości 17. Powiatowego Dnia Kultury

16-11-2017
Recital Jagi Wrońskiej zwieńczy uroczystości 17. Powiatowego Dnia Kultury

„ZACZAROWANA KARUZELA Z PIOSENKAMI” to tytuł recitalu, który wykona Jaga Wrońska na zakończenie uroczystości 17. Powiatowego Dnia Kultury - 24 listopada 2017 r. godz. 16.00, Sala Pompejańska Starostwa Powiatowego w Puławach. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Jaga Wrońska to piosenkarka, kompozytorka, poetka, gwiazda krakowskiego kabaretu Loch Camelot - nazywana jest „polską Edith Piaff”. Artystkę cechuje niezwykła siła i elektryzujący głos. Jaga Wrońska, ma za sobą około 30 swoich programów muzycznych w Lochu Camelot, za swoją twórczość została uhonorowana stypendium Miasta Krakowa, nagrała wiele płyt piosenek autorskich, oraz jedną wspólnie z Magdą Steczkowską. Wielokrotnie zapraszana przez Teatr Powszechny w Radomiu, Filharmonię Opolską i Fundację Shalom w Warszawie. Koncertowała we Francji, Wielkiej Brytanii, w Niemczech i Ukrainie. Srebrny jest Paryż, Ta miłość dopadła nas w górach, Paryski sen, Na wyspie Kraków, Karuzela z Madonnami - to tylko niektóre z utworów jakie śpiewaczka wykona w Puławach. Gwieździe towarzyszyć będą: Kazimierz Madej – prowadzenie, Jarosław Hanik – piano, Wiesław Dziedziński – akordeon.
Powrót