Tutaj jesteś Powiat Edukacja „Nagrody Starosty Puławskiego - Być...

Edukacja

„Nagrody Starosty Puławskiego - Być Najlepszym”

22-06-2018
Zdjęcie Artykułu

22 czerwca o 12.00 w Hali Zespołu Szkół Technicznych odbyła się gala rozdania „Nagród Starosty Puławskiego - Być Najlepszym” dla uczniów szkół, dla których Powiat Puławski jest organem prowadzącym lub dotującym.Nagrody przyznawane są uczniom lub zespołom uczniowskim na zakończenie roku szkolnego.

Dla najlepszego ucznia za osiągnięcia w nauce i aktywność społeczną Starosta przyznaje Nagrodę Główną. Nagrody Starosty Puławskiego sąprzyznawane uczniom w kategoriach :

  • za wyniki w nauce w danym roku szkolnym
  • za osiągnięcia naukowe i artystyczne
  • za aktywną działalność oraz wolontariat

Wyróżnieni uczniowie osiągnęli w szkole ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych, w danym roku szkolnym, najwyższe średnie ocen; uzyskali tytuł laureata bądź finalisty w przedmiotowych olimpiadach, artystycznych konkursach na szczeblach: międzynarodowym, centralnym, wojewódzkim.

Nagrody Starosty Puławskiego przyznawane są również uczniom lub zespołom uczniów biorącym systematycznie udział w przygotowaniu i realizacji zadań związanych z tematyką historyczną, obywatelską, samorządową, wychowaniem patriotycznym oraz tematyką ekologiczną, promującą zdrowy styl życia  o zasięgu przynajmniej okręgowym (powiatowym) oraz całorocznie działających charytatywnie w formie wolontariatu.

Przyznano jedną nagrodę główna  oraz za wysoką średnią nagrody otrzymało 169  uczniów, za osiągnięcia indywidualne – 43 uczniów, 20 nagród za osiągnięcia zespołowe.

 

Zdobywcą Nagrody Głównej zostałJakub Gurba z I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach

W bieżącym roku szkolnym uzyskał średnią ocen ze wszystkich przedmiotów – 5,6. Został Laureatem XLII Olimpiady Języka Angielskiego, XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX, Ogólnopolskiego Konkursu „Z ortografią na co dzień”. Jest Finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Przygotował audycję z okazji Światowego Dnia Zdrowia o chorobach nowotworowych. Jako wolontariusz pomógł w zorganizowaniu nagród dla uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

Nagrodzeni uczniowie w kategorii:

za  wyniki w nauce w danym roku szkolnym

I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach:

  • Michalina Thiede
  • Jakub Strawa
  • Adrianna Szaruga
  • Karolina Grzesiak
  • Izabela Wojciechowska
  • Sofia Kryvosheieva
  • Magdalena Sokołowska
  • Izabela Rucińska
  • Anna Mocarska
  • Wiktoria Urbańska
  • Kinga Adameczek
  • Jarosław Bąk
  • Monika Poparda
  • Piotr Stolarski
  • Jakub Michalski
  • Paweł Wałach
  • Katarzyna Włodarczyk
  • Karolina Ogórek
  • Patrycja Piwońska
  • Karolina Sosik
  • Natalia Nieróbca
  • Julia Bartuzi
  • Alicja Mgłosiek
  • Maciej Włodarczyk
  • Wiktoria Adamiec
  • Bartosz Sosik
  • Bartosz Przewoźniak
  • Zuzanna Rusek
  • Jakub Konieczny
  • Patryk Cieloch
  • Aleksandra Zaręba
  • Dominika Cieśla
  • Szymon Markiewicz
  • Julia Drewienkowska
  • Patrycja Rzepka
  • Weronika Godziszewska
  • Katarzyna Stachowicz
  • Wiktoria Zając
  • Szymon Kramarczyk
  • Milena Milanowska
  • Paweł Misiurek
  • Adam Pomorski
  • Maciej Czapla
  • Salome Sujka
  • Patrycja Sykut
  • Aleksandra Szewczyk
  • Sandra Malicka
  • Martyna Gembal
  • Jan Szczuka
  • Karina Krupa
  • Jakub Molenda
  • Kacper Lenart
  • Ewelina Sikora
  • Kamila Urbanek
  • Alicja Sikora
  • Julia Czarnecka
  • Karolina Wiącek
  • Aleksandra Szwaj
  • Wiktoria Włodarczyk
  • Dominika Lis
  • Ewelina Fijałkowska
  • Hanna Dzemidzenka
  • Kamila Kotowska
  • Paulina Czerwińska
  • Julia Goluch
  • Paweł Wyczółkowski
  • Martyna Ochalska
  • Julia Maruszak
  • Julia Kopeć
  • Patrycja Goluch
  • Natalia Kryczka
  • Magdalena Kołodziej
  • Weronika Pataj
  • Patrycja Słowik
  • Aleksandra Piecyk
  • Natalia Kurman
  • Aleksandra Wojtyś
  • Paweł Sochacki
  • Justyna Borowik
  • Agnieszka Jankowska
  • Aleksandra Czajkowska

 

Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej–Curie w Puławach:

  • Marcin Myśliwiec
  • Kacper Walasek
  • Dominik Kozieł
  • Milena Górska
  • Leszek Lis
  • Sebastian Dziosa
  • Patryk Owczarz
  • Weronika Soleniec
  • Karina Tokarska
  • Daniel Pacocha
  • Albert Pacocha
  • Krzysztof Kobus
  • Julia Rułka
  • Aleksandra Pyszczek
  • Rafał Krakowiak
  • Dariusz Węsek
  • Jakub Bachan
  • Paweł Olejarczyk
  • Mateusz Warowny
  • Michał Binienda
  • Daniel Kobiałka
  • Sebastian Próchniak
  • Katarzyna Solecka
  • Angelika Śliwka
  • Maciej Kołodziejek
  • Gabriela Gawęda
  • Michał Kursa
  • Mateusz Pluta
  • Kinga Ostap

 

Zespół Szkół Nr 2 w Nałęczowie:

  • Kamila Samoń
  • Dominika Pszczoła
  • Elżbieta Sikora
  • Agata Dados
  • Paulina Boruch
  • Paulina Materek
  • Justyna Romanik
  • Anastasiia Buhaichuk
  • Agata Kałdonek
  • Krzysztof Krasecki
  • Damian Łąkoczy
  • Katarzyna Morawska
  • Adam Bartłomiej Byszewski

 

Zespół Szkół Nr  1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach:

  • Wiktoria Matysiak
  • Magdalena Szewczyk
  • Paulina Jedut
  • Anna Radzimska
  • Anna Sobiesiak
  • Urszula Sławińska
  • Patrycja Watras
  • Martyna Maj
  • Magdalena Kula
  • Vladyslava Bolotna
  • Dagmara Pacek
  • Tetiana Musiienko
  • Yana Bihun
  • Klaudia Krześniak
  • Karol Miazga
  • Krystian Turkiewicz
  • Roksana Urbanek
  • Weronika Styczyńska
  • Natalia Mączka
  • Katarzyna Furtak
  • Mateusz Miazga
  • Łukasz Miazga
  • Katarzyna Mączka

 

Zespół Szkół Nr  2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach:

  • Tomasz Adamczyk
  • Andżelika Kowalczyk
  • Anna-Maria Andrushko
  • Karolina Stylska
  • Michał Marchwiński

 

Zespół Szkół Nr  3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach:

  1. Anna Głowacka
  2. Oleksandra Bondar
  3. Natalia Fota
  4. Paulina Gola

Zespół Szkół Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym:

  1. Kaja Bryś
  2. Sylwia Marczyńska
  3. Eliza Murat
  4. Wiktoria Wrótniak
  5. Katarzyna Mokijewska
  6. Varvara Demennikova

 

Centrum Kształcenia Zawodowego w Puławach:

  1. Wojciech Tyburcy

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach:

  1. Karol Kluziak
  2. Paulina Tarkowska
  3. Dagmara Bełcik
  4. Justyna Mazurek
  5. Karol Sieńczyk

Europejskie Liceum Ogólnokształcące w Puławach:

  1. Maciej Adamiec

Społeczne Liceum Ogólnokształcące  im. Ch.P.Aignera w Puławach:

  1. Cyryl Leszczyński
  2. Maciej Majewski

Zespół Szkół Agrobiznesu  w Klementowicach:

  1. Dominika Bartuzi
  2. Katarzyna Kruk
  3. Jakub Niezabitowski
  4. Seweryn Caboń

 

ZA OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE I ARTYSTYCZNE

I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach:

  • Damian Więcław
  • Kamila Rułka

 

Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej–Curie w Puławach:

  • Piotr Dryk
  • Kinga Gawęda
  • Damian Wójcik
  • Kamil Kwiatkowski
  • Michał Sulima

 

Zespół Szkół Nr  1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach:

  • Mateusz Kałdonek
  • Jan Sławiński
  • Anna Kwiatek
  • Karolina Lenartowicz
  • Kamil Paluch
  • Dominika Michowska
  • Paweł Kozieł
  • Radosław Pecio
  • Zespół Gastronomiczny ( Adrian Krajewski, Sebastian Kubiś, Kinga Pyra)

 

Zespół Szkół Nr  2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach:

  • Tomasz Mędrek
  • Mateusz Serwa
  • Michał Bocian

 

Zespół Szkół Nr  3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach:

  • Rafał Jabłoński
  • Bartłomiej Kupczyk
  • Zespół „Sprawni jak żołnierze” (Damian Sulima, Bartosz Kasperski, Grzegorz Pałka)

 

Zespół Szkół Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym:

  • Diana Popławska

 

Zespół Szkół Agrobiznesu  w Klementowicach:

  1. Młodzieżowy Zespół Tańca Ludowego (Karolina Łowczak, Daniel Kruk, Krystian Bartuzi)

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach:

  1. Aleksandra Woch

Bursa Szkolna Regionalnego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Puławach:

  1. Weronika Mastelarz
  2. Patrycja Dajos

ZA AKTYWNĄ DZIAŁALNOŚĆ ORAZ WOLONTARIAT

Indywidualnie

I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach:

  • Ewa Ambryszewska
  • Adam Gąsiorowski
  • Jakub Chyliński

 

Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej–Curie w Puławach:

  • Klaudia Janeczek
  • Kacper Szydłowski

 

Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie:

  • Magdalena Sitek
  • Alla Troian
  • Martyna Barszczewska

 

Zespół Szkół Nr  1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach:

  • Marta Kamińska
  • Angelika Maślankiewicz
  • Weronika Szczycielska

 

Zespół Szkół Nr  3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach:

  • Aleksandra Osińska
  • Damian Lesiak

 

Zespół Szkół Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym:

  • Bartosz Tyszko

 

ZESPOŁY

I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach:

  1. Zespół teatralny (Weronika Krasowska, Aleksandra Sułek, Agnieszka Śmiech, Kinga Widz, Klaudia Karaś, Mateusz Karasiński)
  2. Zespół „Opieka nad Zwierzętami” (Natalia Gruszecka, Julia Olejarczyk, Malina Jońska, Katarzyna Jaremek, Jakub Murat, Martyna Siuda, Daria Kozieł, Weronika Chołuj, Justyna Szpyt, Weronika Kwiatkowska)
  3. Zespół „Fundacji Świętego Mikołaja” (Katarzyna Czubacka, Stanisława Kasprzak, Julia Krogulec, Olga Kubiatowska, Wojciech Osiak, Aleksandra Piecyk, Kamil Piwoński, Alicja Sikora, Joanna Szeląg, Kamila Urbanek, Adam Wesołowski)
  4. „Samorząd Uczniowski” (Gabriela Wasilewska, Jakub Gołębiowski, Jakub Misztal, Wiktor Kulesza)
  5. Zespół wolontariacki (Martyna Księżak, Julia Koryszewska, Olga Wiejak, Dominika Sikora, Aleksandra Zając, Aleksandra Skorek, Weronika Staszek, Weronika Dymek, Aleksandra Ogrodnik, Ewelina Kania, Aleksandra Kuc)

Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej–Curie w Puławach:

  1. Honorowi dawcy krwi (Łukasz Bernatek, Paweł Cybula, Bartosz Jeżyna, Bartłomiej Kruk, Kacper Mrowiec)
  2. Zespół z klas chemicznych (Patrycja Czerpak, Dominika Józefczyk, Patrycja Krześniak, Katarzyna Szeląg, Weronika Warda)

 

Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie:

  1. Szkolny Klub Wolontariatu (Alina Pochtar, Kamila Pochtar, Nikolett Chevelokova, Patrycja Kwiecień) 
  2. Szkolny Klub Wolontariatu 2 (Katarzyna Solis, Luiza Solis, Patrycja Michalak, Iryna Volynets, Bartłomiej Marciniak)
  3. Zespół „Pomagamy starszym” (Aleksandra Białek, Joanna Jóźwik, Paulina Lipczyńska, Weronika Samoń)

Zespół Szkół Nr  1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach:

  1. Grupa „Empatyczni z Garów’ (Weronika Bieniek, Karolina Baranowska, Sandra Zagożdżon)
  2. Wolontariusze z Polnej 18 (Urszula Furtak, Natalia Kubiś, Wiktoria Banaszek, Julia Dobrosielska)

Zespół Szkół Nr  3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach:

  1. Grupa wolontariacka (Agata Wieczorkiewicz, Katarzyna Bochra, Nina Bartuzi)
  2. Grupa „SŁOT” (Gabriela Czarnobil, Karolina Odymała, Kamila Gąszczyk)

 

Zespół Szkół Agrobiznesu  w Klementowicach:

 

  1. Propagatorzy idei dawców szpiku kostnego (Marlena Kozak, Anna Kruk, Natalia Śmich, Krystian Kałdonek)
  2. Samorząd Uczniowski (Kacper Jasiocha, Roman Romanov, Paweł Stasiak)

Bursa Szkolna Regionalnego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Puławach:

  1. Zespól „No names” (Weronika Przerwa, Julia Mańka, Katarzyna Solecka)

 

 Foto: T.Mogielnicki

 

Powrót
DORADZTWO EDUKACYJNO - ZAWODOWE
Doradztwo edukacyjno – zawodowe.
Doradztwo edukacyjno – zawodowe.
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy