Tutaj jesteś Powiat Sport Mistrzostwa Polski Ostrzeszów 2016

Aktualności Sportowe

Mistrzostwa Polski Ostrzeszów 2016

06-05-2016
Mistrzostwa Polski Ostrzeszów 2016

W dniu 24 kwietnia br. odbyły się XXI Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych „Sprawni Razem”, uczniowie z SOSW w Puławach, placówki prowadzonej przez Powiat Puławski, wywalczyli złote medale.

Bracia Kluziakowie po raz kolejny okazali się najlepsi. Zdobyli dwa złote medale: Tomek w biegu na dystansie 3000 m w kat. chłopców starszych, a Karol w biegu na 2000 m w kat. chłopców młodszych. Dzień wcześniej uczniowie z rąk Starosty Puławskiego Witolda Popiołka  odebrali stypendia za osiągnięcia sportowe w 2015 roku.

Uczeń Karol Sieńczyk zdobył VII miejsce w biegu na 3000 m, a debiutująca na mistrzostwach Paulina Tarkowska miejsce IX w biegu na 1500 m.

Cross Ostrzeszowski jest najstarszą imprezą biegową w Polsce organizowaną nieprzerwanie od 1965 roku. To biegowe przedsięwzięcie łączy pokolenia - co roku na jednej z najpiękniejszych tras crossowych w kraju do rywalizacji stają setki, a nawet tysiące biegaczy - od przedszkolaków po seniorów. Niezwykle istotnym elementem corocznego biegowego święta jest integracja - od lat w biegach przełajowych startuje młodzież ze Stowarzyszenia Społeczno – Sportowego „Sprawni Razem”.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE