Aktualności Sportowe

MKS Sybilla Puławy promował Powiat Puławski

07-10-2016
Zdjęcie Artykułu

Po raz kolejny piłkarki MKS Sybilla Puławy oddały cenne punkty. 2 października 2016 r. gościły u siebie wicelidera grupy zespół LKS Wierzchowiska, który okazał się lepszy od piłkarek Sybilli.

W 16’ po rozegraniu rzutu rożnego Katarzyna Goś strzela pierwszego gola. W 27’ Aleksandra Jankowska ponownie oddaje strzał i tym razem celnie umieszcza piłkę w siatce. Do przerwy drużyna przyjezdnych prowadzi 2:0. Drugą połowę spotkania gospodynie zaczynają od strzelenia kontaktowego i jedynego w tym meczu gola. Piłkę w bramce gości umieściła Judyta Wardzińska. Do końca spotkania przyjezdne jeszcze 5 razy umieściły piłkę w bramce gospodyń.

Całe spotkanie zakończyło się wysoką wygraną zespołu LKS Wierzchowiska pokonując nasz zespół 7:1.

Przegrana nie załamuje zawodniczek, tylko motywuje do większej pracy na treningach. Efekty zobaczymy już na kolejnych spotkaniach.

Sybilla Puławy - LKS Wierzchowiska 1:7 (0:2)