Tutaj jesteś Powiat Sport "Sportowy kolaż"

Aktualności Sportowe

"Sportowy kolaż"

04-06-2020
Zdjęcie Artykułu

Wspomnijmy jeszcze raz uhonorowanych Nagrodami Starosty Puławskiego zawodników, trenerów i animatorów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki sportowe w 2019 roku. Poszczególne nagrodzone osoby prezentujemy na wspólnym kolażu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy znakomitych osiągnięć wybitnym sportowcom Ziemi Puławskiej!

Nagrody Starosty Puławkiego dla zawodników, trenerów i innych osób za osiągnięcia w 2019 roku otrzymali:

  • Klub Sportowy ”WISŁA” Puławy sekcja lekkiej atletyki: trenerzy - Tomasz Sławomir Murat, Aleksander Zdybel, zawodnicy - Julia Postój, Sabina Poświatowska, Wiktoria Oko, Natalia Żywczyk
  • Klub Sportowy ”WISŁA” Puławy sekcja pływacka: trener - Grzegorz Chojak, zawodnicy: Bartłomiej Koncki, Oliwier Kozieński, Gabriela Król 
  • Klub Sportowy ”WISŁA” Puławy sekcja podnoszenia ciężarów: trenerzy - Dariusz Butryn, Robert Borucki, Witold Guz, zawodnicy - Mateusz Fiut, Natalia Fota, Radosław Poniatowski, Wiktor Stańczyk, Jakub Węgrzyn, Mateusz Zawisza
  • Klub Sportowy "POGOŃ" Puławy: trenerzy - Adam Wojewódka, Łukasz Świderski, zawodnicy - Dawid Kloc, Filip Maciejuk, Aleksander Nikiel, Bartomiej Proć, Daniel Staniszewski 
  • Klub Sportowy "MAYDAY TEAM": trenerzy - Wojciech Wręga, Mateusz Wręga, zawodnicy - Ewa Brożyna, Mateusz Cywiński, Wioletta Furtak, Kinga Marek, Amelia Rusinek, Karolina Stachyra
  • Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ANDROS:  trenerzy - Marcin Bochenkiewicz, Arkadiusz Gajos, zawodnicy - Marceli Adach, Wiktoria Dzwonnik, Zuzanna Kareta, Alicja Krajewska, Nikola Krajewska, Maja Kraska, Agnieszka Leszczyńska, Julia Skomra, Michał Stachyra, Wiktor Szymanek, Filip Żywarski 
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach zespół piłki ręcznej: trener - Piotr Pezda, zawodnicy - Maciej Abramowicz, Jan Antolak, Wiktor Biskup, Michał Giza, Piotr Głos, Tobiasz Górski, Kamil Kobiałka, Bartłomiej Kosmowski, Krzysztof Mitruczuk,  Filip Mizura, Dominik Lisowski, Dawid Osiak, Michał Skowroński, Natan Wójciak, Kacper Wrona
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach, lekkoatletyka: zawodnik - Monika Romaszko
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach: trener - Agnieszka Adamczyk, zawodnicy – Weronika Bieniek, Ksawery Capała, Szymon Freliga, Karol Kluziak, Paulina Tarkowska
  • Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach: trenerzy - Mariusz Marek, Lech Krawczak, zawodnicy - Mateusz Czapla, Weronika Kocot,  Arkadiusz Odymała, Grzegorz Pałka, Joanna Spyt, Damian Sulima, Małgorzata Tatar
  • MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY: zawodnik, animator sportowy - Grzegorz Weremko
  • Klub Sportowy Góra Puławska: animator sportowy - Antoni Pawłowicz
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baranowie, Uczniowski Klub Sportowy „Laskovia” w Baranowie: animator sportowy - Przemysław Aftyka
  • Szkoła Podstawowa nr 6 w Puławach: zawodnik - Nikola Jasik

 

Sportowcy - kolaż

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy