Tutaj jesteś Powiat Sport Sportowcy z Powiatu Puławskiego...

Aktualności Sportowe

Sportowcy z Powiatu Puławskiego nagrodzeni przez Starostę

15-06-2018
Zdjęcie Artykułu

14 czerwca w puławskim Starostwie odbyła się gala wręczenia nagród dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających najwyższe wyniki sportowe w 2017 r. Wręczono także statuetki dla zwycięskich szkół w Klasyfikacji Szkół w Punktacji Powiatu Puławskiego 2016/2017 - Powiatowe Współzawodnictwo Szkół - Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada.

Laureatów sportowych nagród udekorował starosta Witold Popiołek w asyście przewodniczącej rady Danuty Smagi, wicestarosty Michała Godlińskiego i członka zarządu Leszka Gorgola. Uroczystość uświetnił występ Barbary Wójcik - utalentowanej skrzypaczki, uczennicy Zespołu Szkół Europejskich w Puławach oraz absolwentki Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Puławach, kontynuującej muzyczne szlify w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu.

Nagrody trafiły do następujących sportowców:

Klub Uczelniany AZS Lublin, lekkoatletyka:

  • Malwina Kopron
  • Witold Kopron

Klub Sportowy Azoty Puławy SA:

  • Marcin Kurowski
  • Bartosz Jurecki
  • Nicola Prce
  • Vadim Bogdanov
  • Valentyn Koshovy
  • Piotr Masłowski
  • Adam Skrabania
  • Krzysztof Łyżwa
  • Patryk Kuchczyński
  • Paweł Grzelak
  • Bartosz Kowalczyk
  • Robert Orzechowski
  • Marcin Borkowski
  • Hubert Kamiński
  • Kamil Konieczny
  • Wojciech Borucki
  • Dominik Antoniak
  • Krzysztof Janicki

Klub Sportowy Wisła Puławy, sekcja podnoszenia ciężarów:

  • Robert Borucki
  • Jakub Węgrzyn
  • Katarzyna Feledyn
  • Natalia Fota
  • Witold Guz
  • Zuzanna Majewska
  • Adrianna Majewska
  • Dominika Bachan
  • Dariusz Butryn
  • Radosław Poniatowski
  • Mateusz Fiut

Klub Sportowy Wisła Puławy, sekcja lekkiej atletyki:

  • Aleksander Zdybel
  • Sabina Poświatowska
  • Mateusz Mikos
  • Sławomir Murat
  • Sebastian Lewoszewski

Klub Sportowy Pogoń, sekcja kolarska:

  • Łukasz Świderski
  • Adam Wojewódka
  • Witold Wójcik
  • Filip Maciejuk
  • Daniel Staniszewski
  • Patryk Soliński
  • Patryk Górecki
  • Piotr Pękala
  • Bartłomiej Zabłocki

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ANDROS (taekwondo olimpijskie):

  • Marcin Bochenkiewicz
  • Arkadiusz Gajos
  • Artur Nakończy
  • Olga Reszka
  • Sebastian Kryczka
  • Jakub Fijoł
  • Nikola Żybura
  • Jakub Płaczkowski
  • Nikola Krajewska

Biegacze, lekkoatletyka, tenis stołowy:

  • Danuta Woszczek
  • Małgorzata Wiejak
  • Małgorzata Tatar
  • Angelika Sarnecka
  • Dominika Szafran
  • Janusz Chamot

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Puławach:

  • Agnieszka Adamczyk
  • Karol Kluziak
  • Michał Więsztal

Działacze i animatorzy sportowi:

  • Bernard Bojek
  • Krzysztof Szczęśniak
  • Jarosław Gowin
  • Elżbieta Krawczyk
Zwycięskie szkoły w Klasyfikacji Szkół w Punktacji Powiatu Puławskiego 2016/2017 Powiatowe Współzawodnictwo Szkół – Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada:

Igrzyska:

  • I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach – 205 pkt
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Puławach – 93 pkt
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Puławach – 88 pkt

Gimnazjada:

  • I miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach – 257 pkt
  • II miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina w Puławach – 118 pkt
  • III miejsce - Gimnazjum w Piotrowicach – 72 pkt

Licealiada:

  • I miejsce II - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących rr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach – 160 pkt
  • II miejsce - Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach – 150 pkt
  • III miejsce - Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej - Curie w Puławach – 125 pkt

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2018
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy