Tutaj jesteś Powiat Sport Najlepsi sportowcy nagrodzeni przez...

Aktualności Sportowe

Najlepsi sportowcy nagrodzeni przez Starostę Puławskiego

29-04-2019
Zdjęcie Artykułu

29 kwietnia Starosta Puławski Danuta Smaga nagrodziła zawodników, trenerów i inne osoby, które osiągnęły najwyższe wyniki sportowe w 2018 roku. Nagrody trafiły również do szkół - laureatów igrzysk dzieci, młodzieży i licealiady na szczeblu Powiatu Puławskiego. W tym roku Zarząd Powiatu Puławskiego przyznał 73 nagrody finansowe na łączną kwotę 34 400,00 zł, 15 nagród honorowych wraz z upominkami rzeczowymi dla osób indywidualnych oraz 9 statuetek i nagród dla szkół.

Zwycięskie szkoły we Współzawodnictwie Sportowym Szkół na szczeblu Powiatu Puławskiego:

Igrzyska Dzieci:

  • I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11 im. H. Sienkiewicza w Puławach – 213 pkt
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach – 197 pkt
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach – 194 pkt

Igrzyska Młodzieży:

  • I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9 w Puławach – 382 pkt
  • II miejsce - Zespół Szkół w Janowcu – 148 pkt
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5 w Puławach – 97 pkt

Licealiada:

  • I miejsce - Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach – 198 pkt
  • II miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Puławach – 175 pkt
  • III miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach – 144 pkt
Nagrody Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób za osiągnięcia w 2018 roku:
  • Klub Sportowy AZOTY Puławy SA: trener - Zbigniew Markuszewsk, zawodnicy - Vadim Bogdanov, Wojciech Gumiński, Piotr Jarosiewicz , Marko Panić, Paweł Podsiadło, Adam Skrabania, Mateusz Seroka , Krzysztof Łyżwa, Valenty Koshovy, Bartosz Jurecki, Piotr Masłowski, Kacper Adamczuk, Mateusz Flont, Paweł Grzelak, Nikola Prce, Witalij Titow, Emil Wiejak, Patryk Kuchczyński, Tomasz Kasprzak, Jakub Kosiak, trenerzy odnowy biologicznej - Andrzej Karpiński, Marcin Borkowski
  • Klub Sportowy ”WISŁA” Puławy sekcja lekkiej atletyki: trener - Sławomir Murat, zawodnicy - Wiktoria Oko, Sebastian Lewoszewski
  • Klub Sportowy ”WISŁA” Puławy sekcja pływacka: trener - Grzegorz Chojak, zawodnicy - Oliwier Kozieński, Bartłomiej Koncki, Kacper Zubrzycki
  • Klub Sportowy ”WISŁA” Puławy sekcja podnoszenia ciężarów: trenerzy - Dariusz Butryn, Robert Borucki, Witold Guz, zawodnicy - Jakub Węgrzyn, Zuzanna Majewska, Natalia Fota, Jan Borucki, Radosław Poniatowski , Marcin Kordula, Szymon Gruszecki, Dominika Bachan, Patryk Staniszewski, Adrianna Majewska
  • Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ANDROS:  trenerzy - Marcin Bochenkiewicz, Artur Nakończy, zawodnicy - Jakub Płaczkowski, Julia Skomra
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach: zawodnik - Monika Romaszko
  • Szkolny Klub Tenisowy "Smecz" Puławy: zawodnik Natalia Kowal
  • Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach: zawodnik - Konstanty Łukaszek
  • Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach: Karolina Kalbarczyk
  • Klub Sportowy "POGOŃ" Puławy: trenerzy - Adam Wojewódka, Łukasz Świderski, Witold Wójcik, zawodnicy - Bartłomiej Zabłocki, Michał Pietras, Bartłomiej Proć, Maciej Kwiatkowski, Daniel Staniszewski, Piotr Pękala, Filip Maciejuk
  • Klub Sportowy "MAYDAY TEAM": trenerzy - Wojciech Wręga, Mateusz Wręga, zawodnik - Kinga Marek
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach: trener Przemysław Sobina, zawodnicy -  Weronika Bieniek, Sebastian Gąsiorowski, Karol Kluziak, Karol Sieńczyk, Paulina Tarkowska
  • Fundacja BezMiar: animator - Elżbieta Krawczyk
  • Miejsko Szkolny Klub Sportowy "PUŁAWIAK”: trener, animator - Bernard Bojek
  • Klub Sportowy "Hetman Gołąb”: działacz sportowy - Ireneusz Teper

Honorowe Nagrody Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających najwyższe wyniki sportowe w 2018 r. przyznano następującym osobom:

  • trener ULKS ANDROS - Arkadiusz Gajos, zawodnicy - Michał Kędziora, Oskar Turski, Patryk Kalbarczyk, Aniela Adach, Maja Kraska, Zuzanna Kareta, Bartłomiej Kareta, Marika Sączek, Filip Żywarski, Nikola Śliwa, Ewelina Malinowska, Bartłomiej Ciupa, Nina Józefczyk
  • zawodnik UKS "Trójka" - Zuzanna Gawełko

Gratulujemy laureatom znakomitych osiągnięć oraz zdobytych trofeów. Życzymy szczęścia i powodzenia w sportowej rywalizacji.

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2018
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy