Tutaj jesteś Powiat Zarząd Powiatu Patronat Starosty IV Mistrzostwa Puław w Badmintonie

Imprezy pod Patronatem

IV Mistrzostwa Puław w Badmintonie

15-11-2017
Zdjęcie Artykułu

Przedstawiamy wyniki IV Mistrzostw Puław w Badmintonie. Starosta Puławski Witold Popiołek objął przedsięwzięcie patronatem honorowym, a samorząd powiatowy przyłączył się do współorganizacji wydarzenia.

Wyniki IV Mistrzostw Puław w badmintonie

  • Dzieci do lat 11
  1. Woźniak Jakub (SP 6 Puławy)
  2. Terlecki Alan (Górnik Łęczna S.A.)
  3. Pawłowski Igor (SP 2 Puławy)
  4. Niedochodowicz Jakub (SP 10 Puławy)
  5. Wysocki Robert (SP 1 Puławy)
  6. Bartosik Mateusz (SP 6 Puławy)
  7. Wysocka Emilia (SP 1 Puławy)
  • Dziewczęta
  1. Kotlarska Anna (MKS Garwolin)
  2. Jakubowska Katarzyna (Górnik Łęczna S.A.)
  3. Winek Oliwia (MKS Garwolin)
  4. Winek Lena(MKS Garwolin)
  5. Bielec Oliwia (Kazimierz/SKT Smecz Puławy)
  6. Kundzicz Kamila (SP 6 Puławy)
  7. Kowal Natalia (SP 6 Puławy)/SKT Smecz Puławy)
  • Chłopcy
  1. Bodzak Adam (Górnik Łęczna S.A.)
  2. Kotlarski Tomasz (MKS Garwolin)
  3. Komarzeniec Michał (ABRM Lublin)
  4. Wenerski Szymon (ABRM Lublin)
  5. Nastaj Jakub (Kurier Lubelski Lublin)
  6. Pyska Antoni (SP 6 Puławy)
  7. Baran Jakub (SP 6 Puławy)
  8. Pyska Aleksander (SP 6 Puławy)
  • Kobiety
  1. Kubera Natalia (Górnik Łęczna S.A.)
  2. Kasprzycka Ewelina (TKKF Chemik)
  3. Swatek Izabela (TKKF Chemik)
  4. Skrzypiec Ewa (Dęblin)
  5. Wysocka Monika (TKKF Chemik)
  6. Mardoń Aleksandra (Górnik Łęczna S.A.)
  • Mężczyźni A
  1. Nogal Mariusz (MKS Garwolin)
  2. Wilczyński Sebastian (Radom)
  3. Duchna Mateusz (MKS Garwolin), Paweł Wojciechowski (TKKF Chemik)

5-6. Choroszyński Artur (TKKF Chemik),
Suwała Zbigniew (Radom)

7-9. Gołofit Mateusz (TKKF Chemik)
Kukier Szymon (TKKF Chemik)
Koziara Paweł (Świdnik)

  1. Szewczak Dariusz (Lublin)
  • Mężczyźni B
  1. Nowicki Piotr (TANTON Ryki)
  2. Kidacki Krzysztof (Radom)
  3. Woźniak Damian (TKKF Chemik), Kiper Daniel (Lublin)

5-8. Wawrzyniak Adam (Lublin)
Urbanek Robert (TKKF Chemik)
Taracha Witold (TKKF Chemik)
Suwała Tomasz (Radom)

9-12. Leftak Grzegorz (TKKF Chemik)
Ziółek Łukasz (TKKF Chemik)
Skomra Paweł (TKKF Chemik)
Kowalski Maciej (Lublin)

13-15. Nieścioruk Kamil (Lublin)
Szewczak Wojciech (Lublin)
Masicz Piotr (Lublin)

  • Debel
  1. Choroszyński Artur / Wojciechowski Paweł (TKKF Chemik)
  2. Nogal Mariusz / Duchna Mateusz ( MKS Garwolin)
  3. Woźniak Damian / Gołofit Mateusz (TKKF Chemik),
    Jagiełło Michał / Wilczyński Sebastian (Radom)

5-8.  Leftak Grzegorz / Ziółek Łukasz (TKKF Chemik)
Nowicki Piotr (TANTON Ryki)/ Szewczak Dariusz (Lublin)
Działoszyński Emil (Uniwersytet Rzeszowski)/ Kukier Szymon (TKKF Chemik)
Skomra Paweł / Urbanek Robert (TKKF Chemik)

9-12. Kiper Daniel / Masicz Piotr (Lublin)
Mac Jacek (Lublin) / Sienkiewicz Artur (Lublin)
Kasprzycka Ewelina / Nowakowski Janusz (TKKF Chemik)
Nieścioruk Kamil / Wawrzyniak Adam (Lublin)

13-15.   Bodzak Adam / Jakubowska Katarzyna (Górnik Łęczna S.A.)
Kubera Natalia / Mardoń Aleksandra (Górnik Łęczna S.A.)
Kidacki Krzysztof (Radom) / Skrzypiec Ewa (Dęblin)

Więcej ionformacji i zdjęć znajduje się na stronie internetowej organizatora

Tekst i fot. TKKF Chemik Puławy

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy