Edukacja

Gala wręczenia "Nagród Starosty Puławskiego - Być Najlepszym" 2016

24-06-2016
Zdjęcie Artykułu

23 czerwca 2016 r. w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" odbyła się uroczysta gala wręczenia "Nagród Starosty Puławskiego - Być Najlepszym".

Galę wręczenia nagród podsumowującą osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 otworzył Starosta Puławski Witold Popiołek. W swoim przemówieniu podkreślił znaczenie nauki w życiu młodego człowieka oraz pogratulował laureatom wysokich wyników w nauce. Dalszą część gali poprowadziła kierownik Wydziału Edukacji Małgorzata Noskowska.

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody finansowe za wysokie osiągnięcia w nauce - średnia co najmniej 5,0 w liceum ogólnokształcącym, 4,75 w technikum i specjalnej szkole podstawowej, 4,5 w gimnazjum i zasadniczej szkole zawodowej. Uhonorowani zostali również: laureaci olimpiad i konkursów przedmiotowych o zasięgu co najmniej wojewódzkim, laureaci, finaliści olimpiad i konkursów tematycznych lub interdyscyplinarnych o zasięgu co najmniej wojewódzkim, finaliści i laureaci konkursów  artystycznych o zasięgu co najmniej powiatowym, uczniowie lub zespoły uczniowskie biorący udział w przygotowaniu i realizacji zadań związanych z tematyką historyczną, obywatelską, samorządową, patriotyczną, ekologiczną, promującą zdrowy styl życia o zasięgu co najmniej powiatowym oraz działającym w formie wolontariatu.

Nagrody i dyplomy wręczali Starosta Puławski Witold Popiołek, Wicestarosta Michał Godliński oraz dyrektorzy szkół nagrodzonych uczniów. W gali uczestniczyli także: Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Albin Zasada, Przewodniczący Komisji Edukacji Publicznej Powiatu Puławskiego Janusz Wawerski.

Rodzice nagrodzonych uczniów otrzymali specjalne podziękowanie od Starosty Puławskiego.

Lista nagrodzonych uczniów na gali rozdania "Nagród Starosty Puławskiego - Być Najlepszym":

 

Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach

Nagroda Główna

  1. Tomasz Adamczyk – 5,47

Średnia ocen 4,50 – 6,00

  1. Karolina Jedut – 5,07
  2. Karolina Stylska – 4,79

Osiągnięcia indywidualne

  1. Michał Bocian
  2. Mateusz Świnarski
  3. Bartosz Suliga
  4. Karol Ociesa

Osiągnięcia zespołowe

  1. Zespół uczniów konkursu „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy” (Jakub Bielewski, Maciej Łyszcz, Bartosz Gębala)

 

Zespół Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach

Średnia ocen 4,50 – 6,00

  1. Anna Głowacka – 5,17
  2. Kinga Mazur – 4,88
  3. Gabriela Wnuk – 4,75

Osiągnięcia indywidualne

  1. Weronika Jantoń

Osiągnięcia zespołowe

  1. Drużyna kadetów „Sprawni jak żołnierze” ( Grzegorz Domański, Karol Pochroń, Łukasz Baran)
  2. Drużyna kadetów „SŁOT” (Kamil Paciejewski, Krystian Kula, Edyta Grabowska)
  3. Grupa wolontariacka (Angelika Drzazga, Aleksandra Grzeszczyk, Patrycja Dąbrowska)
  4. Drużyna kadetek „Sprawni jak żołnierze” (Aleksandra Gębal, Dominika Szafran, Angelika Sarnecka)

 

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach

Średnia ocen 4,50 – 6,00

  1. Karol Kluziak – 4,92
  2. Dagmara Bełcik – 4,9
  3. Karol Sieńczyk – 4,9
  4. Justyna Mazurek – 4,79
  5. Tomasz Kluziak – 4,5

Osiągnięcia zespołowe

  1. Zespół Teatralny „To i Owo” (Aleksandra Karnaś, Aleksandra Staniak, Dominika Boczek, Milena Pietas, Monika Kulas, Natalia Śmich, Paulina Tarkowska)

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach

Osiągnięcia indywidualne

  1. Julia Ogonowska

Zespół Szkól Nr 2 w Nałęczowie

Średnia 0cen 5,00 – 6,00

  1. Marianna Yermolenko – 5,5
  2. Dominika Bednarczyk – 5,5
  3. Dominika Pszczoła – 5,5
  4. Elżbieta Sikora – 5,12
  5. Agata Kałdonek – 5,12
  6. Angelika Lizęga – 5,10
  7. Justyna Romanik – 5,00
  8. AnastasiaBugajchuk – 5,00

Osiągnięcia indywidualne

  1. Kinga Godek
  2. IlliYarysha

Osiągnięcia zespołowe

  1. Szkolny Klub Wolontariusza (Agata Matysiak, Martyna Deruś, Maria Solis, Aleksandra Król, Patrycja Grodzicka, Natalia Kędziora, Aleksandra Białek)

 

Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach

Średnia ocen 4,50 – 6,00

  1. Kinga Lis – 5,40
  2. Magdalena Szewczyk – 5,12
  3. Wiktoria Matysiak – 4,93
  4. Klaudia Orłowska – 4,83
  5. Paulina Jedut – 4,78
  6. Ewelina Ewa Drąg - 4,78

Osiągnięcia indywidualna

  1. Patryk Chorbot
  2. Paulina Kuś
  3. Anna Mędrek
  4. Dominik Kula
  5. Karolina Lenartowicz
  6. Justyna Jasińska

Osiągnięcia zespołowe

  1. Zespół uczniów konkursu „Jestem kobietą-dobrze wybieram” (Martyna Grykałowska, Dominika Capała, Blanka Kwit, Olga Siębior)
  2. Zespół uczniów konkursu „Nikotynie NIE!” ( Anita Szafran, Agata Sołdrek, Grzegorz Giza)

 

Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach

Średnia ocen 4,75 – 6,00 (Maturzyści)

  1. Wojciech Pawlak – 5,58
  2. Przemysław Jan Kozak – 4,90
  3. Bartłomiej Fenik – 4,82
  4. Daniel Piątek – 4,8

Średnia ocen 4,75 – 6,00

  1. Milena Górska – 5,23
  2. Karina Tokarska – 5,1
  3. Kacper Walasek – 5,00
  4. Piotr Strumnik – 4,93
  5. Jakub Markiewicz – 4,80
  6. Marlena Wolszczak – 4,79
  7. Leszek Lis – 4,77

Osiągnięcia indywidualne

  1. Sebastian Pezda
  2. Jakub Drob
  3. Łuksza Lackowski
  4. Jacek Kwaśny
  5. Bartłomiej Gaj
  6. Bartosz Bieniek
  7. Mateusz Pieńkosz
  8. Jakub Zięba

Osiągnięcia zespołowe

  1. Zespół Honorowych Dawców Krwi ( Michał Jerzyna, Tomasz Misiurek, Krzysztof Sieklicki)

 

Europejski Liceum Ogólnokształcące w Puławach

Średnia ocen 5,00 – 6,00

  1. Marcin Solecki – 5,44
  2. Maciej Adamiec – 5,24
  3. Katarzyna Mazurek – 5,20

 

Zespół Szkól im. Jana Koszczyca-Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym

Średnia ocen 4,50 – 6,00

  1. Eliza Murat – 5,06
  2. Sylwia Marczyńska – 5,00
  3. Kaja Bryś – 4,95
  4. Piotr Maciejczak – 4,55
  5. Dominik Szydłowski – 4,53
  6. Sylwester Brzezina – 4,50

Osiągnięcia indywidualne

  1. Aneta Wysocka

 

Zespół Szkól Agrobiznesu im. Macieja Rataja w Klementowicach

Średnia ocen 4,50 – 6,00

  1. Katarzyna Kruk – 5,31
  2. Jakub Niezabitowski – 4,76

Osiągnięcia zespołowe

  1. Młodzieżowy Zespół Tańca Ludowego Klementowice ( Daniel Kruk, Krystian Bartuzi, Konstanty Ścibior)

 

I Liceum Ogólnokształcące im.ks.A.J.Czartoryskiego w Puławach

Średnia ocen 5,00-6,00 (Maturzyści)

  1. Aleksandra Broda – 5,47
  2. Paulina Barszcz – 5,44
  3. Adrian Stolarski – 5,42
  4. Piotr Mikuła – 5,33
  5. Klaudia Szaruga – 5,27
  6. Artur Nowak – 5,21
  7. Patrycja Nowak – 5,18
  8. Daria Cybula – 5,18
  9. Kacper Procki – 5,17
  10. Grzegorz Grzelak – 5,08
  11. Piotr Kędziora – 5,00
  12. Adrianna Godziszewska – 5,0
  13. Anna Próchniak – 5,0
  14. Rafał Wolniarczyk – 5,00

Średnia ocen 5,67 – 5,25

  1. Jan Konieczny – 5,67
  2. Maciej Szulik – 5,55
  3. Wiktor Michalski – 5,50
  4. Michalina Thiede – 5,44
  5. Jakub Strawa – 5,38
  6. Olga Pecio – 5,33
  7. Katarzyna Włodarczyk – 5,31
  8. Adrianna Szaruga – 5,31
  9. Patrycja Kowal – 5,27
  10. Łuksza Maruszak – 5,25
  11. Patrycja Maruszak – 5,25
  12. Maciej Miłosz – 5,25
  13. Kinga Adameczek – 5,25
  14. Natalia Włodarczyk – 5,25

Średnia ocen 5,19 – 5,10

  1. Karolina Grzesiak – 5,19
  2. Justyna Żaba – 5,19
  3. Natalia Gniaź – 5,19
  4. Jarosław Bąk – 5,19
  5. Piotr Stolarski – 5,19
  6. Izabela Wojciechowska – 5,19
  7. Agata Rauner – 5,18
  8. Mariusz Wiśniewski – 5,17
  9. Jan Boreczek – 5,17
  10. Karolina Ogórek – 5,16
  11. Daniel Kułaga – 5,13
  12. Agata Kowalczyk – 5,13
  13. Izabela Rucińska – 5,13
  14. Jakub Michalski – 5,13
  15. Alicja Rzepka – 5,10
  16. Karolina Krawczak – 5,10

Średnia ocen 5,09 – 5,00

  1. Magdalena Agnieszka Sito – 5,09
  2. Magdalena Próchniak – 5,08
  3. Mateusz Bąkała – 5,08
  4. Mateusz Jaworski – 5,08
  5. Wiktoria Urbańska – 5,06
  6. Paweł Wałach – 5,06
  7. Monika Poparda – 5,06
  8. Angelika Pawlik – 5,06
  9. Magdalena Sokołowska – 5,06
  10. Aleksandra Chodyra – 5,06
  11. Patrycja Piwońska – 5,06
  12. Karolina Sosik – 5,06
  13. Michał Kot – 5,00
  14. Weronika Krasowska – 5,00
  15. Ewa Świtaj – 5,00
  16. Emil Woźniak – 5,00
  17. Andrzej Krupka – 5,00
  18. Klaudia Michowska – 5,00
  19. Igor Grabska – 5,0
  20. Katarzyna Szykuła – 5,0
  21. Magdalena Wójcicka – 5,0
  22. Patrycja Kalinowska – 5,0
  23. Beata Barszcz – 5,0
  24. Laura Słowik – 5,0
  25. Damian Więcław – 5,0

Osiągnięcia indywidualne

  1. Natalia Micek
  2. Natalia Gniaź
  3. Klaudia Karaś
  4. Aleksandra Szymańska
  5. Paulina Kuśmierz
  6. Julia Filipek
  7. Bartłomiej Grudzień
  8. DagmarisMariańczyk
  9. Maciej Kamionka
  10. Maciej Synowiec
  11. Natalia Strumnik

Osiągnięcia zespołowe

  1. Zespół projektu „Swym sercem podziel się’ ( Agnieszka Gapińska, Paulina Kozak, Sofia Kryvosheieva, Aleksandra Przepiórka)
  2. Zespół wolontariacki (Maria Dudzińska, Milena Rogala, Dominik Tatar, Kinga Widz)
  3. Zespół wolontariacki (Aleksandra Grabowska, Wiktoria Lewicka, Weronika Żołądek, Barbara Białota)
  4. Zespól projektu „Jesteśmy, działamy, pomagamy-Samorząd Uczniowski I LO” (Piotr Jankowski, Iga Bona, Dominika Dytkowska)
  5. Zespół promujący zdrowy styl życia (Jakub Kiełbasa, Mateusz Dzido, Mateusz Baranowski, Natalia Surajewska, Aleksandra Stępień)
  6. Zespół, który zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „SPRZECIW” (Julia Alicka, Natalia Korcz, Jakub Łosiewicz, Hubert Przydatek, Dominik Pytlak)
  7. Zespół wolontariuszek (Anna Łojek, Patrycja Koza, Klaudia Knieć, Elżbieta Szyszko, Emilia Sołoducha, Dominika Strawa, Karolina Woszczek, Katarzyna Stanisławek)
  8. Zespół projektu „Drugie skrzydło” (Weronika Bajorek, Antonina Góra, Szymon Kowalski, Paweł Niojek, Karolina Sulima, Anna Tadevosyan, Kacper Tuszyński)

 

Serdecznie Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Powrót
DORADZTWO EDUKACYJNO - ZAWODOWE
Doradztwo edukacyjno – zawodowe.
Doradztwo edukacyjno – zawodowe.
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy