Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Szkolenie z zakresu przygotowywania wniosku o dotację w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Drukuj

SwissContributionProgramme_logoLider projektu - Powiat Puławski informuje, że 3 grudnia 2014 r. (środa) w godz. 09:00 – 14:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Puławach, Al. Królewska 19, sala 102, operator dotacji - Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”  przeprowadzi szkolenie z zakresu przygotowywania wniosku o dotację dla Wnioskodawców, którzy chcieliby wziąć udział w piątym naborze „Rozwój infrastruktury i usług turystycznych” w ramach Działania: Redystrybucja grantów na lokalne projekty konkursowe z Programu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. 

Więcej…

POŁUDNIE LITERACKIE 2014

Drukuj

mdk_logo

 

W środę 18 listopada w Starostwie Powiatowym w Puławach odbyła się uroczystość „Południe literackie” związana z finałem Powiatowego Konkursu Literackiego "Babie lato - blaski i cienie jesieni" oraz rozdaniem nagród w XXII Powiatowym Konkursie Ortograficznym. 

 

 

Więcej…

USŁUGI DORADCZE DLA OBECNYCH I PRZYSZŁYCH FIRM W PUNKCIE KONSULTACYJNYM KSU

Drukuj

FPCPLOGOFundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości" zaprasza do korzystania z usług doradczych Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług. Usługi zostały dostosowane do potrzeb zarówno przedsiębiorców, chcących rozwinąć swoją firmę, jak również do osób planujących założyć własną działalność gospodarczą. W ramach PK KSU Fundacja PCP oferuje kompleksową pomoc doradczą w zakresie zidentyfikowanych potrzeb biznesowych przedsiębiorcy, czy osoby planującej rozpoczęcie działalności gospodarczej. 

Więcej…

Ostatni nabór wniosków na granty z Programu Szwajcarskiego

Drukuj

SwissContributionProgramme_logoW grudniu br. planowany jest ostatni nabór wniosków na granty w ramach projektu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów - Puławy – Kazimierz Dolny”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Liderem projektu jest Powiat Puławski, a operatorem dotacji Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”.  Ponadto partnerami projektu są Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli i Lubelski Ośrodek Samopomocy.

Więcej…

POŁUDNIE LITERACKIE 2014

Drukuj

mdk_logo18 listopada 2014 r. o godz. 10:30 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się "Południe Literackie 2014". W programie: finał Powiatowego Konkursu Literackiego "Babie lato - blaski i cienie jesieni", rozdanie nagród w XXII Powiatowym Konkursie Ortograficznym, mini recital Adriana Makary - półfinalisty programu "Mam talent", spektakl pt. "Rozmowa z ojcem" w wykonaniu Teatru Moralnego Niepokoju z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 4 w Warszawie.

W imieniu Młodzieżowego Domu Kultury serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wydarzenie.

Więcej informacji na stronie MDK Puławy

Strona 1 z 148