Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Porozmawiaj z notariuszem o… bezpiecznej jesieni życia. Majątek a prawo.

Drukuj

notariatW ostatnią sobotę listopada samorząd notarialny organizuje kolejną edycję Dnia Otwartego Notariatu. Tematem tegorocznej ogólnopolskiej akcji poradniczej będą rozwiązania prawne umożliwiające skuteczne rozporządzanie majątkiem. 29 listopada br., od godz. 10.00 do 16.00, notariusze będą udzielać bezpłatnych porad w dziewiętnastu miastach Polski, w tym również w Puławach - w Urzędzie Miasta przy ul. Lubelskiej 5. Tego dnia odbędzie się kolejna, piąta już, edycja Dnia Otwartego Notariatu, który jest jednym z najważniejszych i najbardziej spektakularnych działań społecznych samorządu notarialnego. 

 

 


Więcej…

I Sesja Rady Powiatu Puławskiego V kadencji

Drukuj

 

Porządek obrad I Sesji Rady Powiatu Puławskiego w dniu 1.12.2014 r.,  godz. 13.00, Sala Pompejańska, Starostwo Powiatowe w Puławach

 

 

 

Więcej…

Obwieszczenie o wywłaszczeniu nieruchomości

Drukuj
obwieszczenie

„Powiśle – Magazyn Ziemi Puławskiej” cyklicznie na antenie Radia Lublin - listopad 2014

Drukuj

Wszystkich, którzy nie mieli okazji wysłuchać audycji „Powiśle – magazyn Ziemi Puławskiej” zapraszamy do zakładki Pliki Audio/Wideo (w lewym menu) serwisu internetowego Powiatu Puławskiego, gdzie dostępne są archiwalne nagrania magazynu.

 

Poniżej zamieszczamy materiał wyemitowany w pierwszej połowie listopada br.

Pobierz Nazwa Play Rozmiar Czas
download 2014.11.15 Poludnie Literackie

4.7 MB 5:05 min
download 2014.11.08 Otwarcie wyremontowanej Poradni Onkologicznej w SP ZOZ Pulawy

4.9 MB 5:18 min
Joomla! web design... 

Przypominamy, że program emitowany jest w soboty ok. godz. 1350, na antenie Radia Lublin.

Szkolenie z zakresu przygotowywania wniosku o dotację w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Drukuj

SwissContributionProgramme_logoLider projektu - Powiat Puławski informuje, że 3 grudnia 2014 r. (środa) w godz. 09:00 – 14:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Puławach, Al. Królewska 19, sala 102, operator dotacji - Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”  przeprowadzi szkolenie z zakresu przygotowywania wniosku o dotację dla Wnioskodawców, którzy chcieliby wziąć udział w piątym naborze „Rozwój infrastruktury i usług turystycznych” w ramach Działania: Redystrybucja grantów na lokalne projekty konkursowe z Programu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. 

Więcej…

POŁUDNIE LITERACKIE 2014

Drukuj

mdk_logo

 

W środę 18 listopada w Starostwie Powiatowym w Puławach odbyła się uroczystość „Południe literackie” związana z finałem Powiatowego Konkursu Literackiego "Babie lato - blaski i cienie jesieni" oraz rozdaniem nagród w XXII Powiatowym Konkursie Ortograficznym. 

 

 

Więcej…

Strona 1 z 148