Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Zgłoszenia na Kiermasze Produktów Lokalnych

Drukuj

logo_lgd

Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień, której członkiem jest m.in. Powiat Puławski, przyjmuje do 17 lipca zgłoszenia od wystawców na dwa najbliższe Kiermasze Produktów Lokalnych. Wytwórcy, którzy chcieliby zaprezentować lokalne wyroby wytwarzane na obszarze 11 gmin należących do Lokalnej Grupy Działania, mogą przesyłać zgłoszenia do Biura LGD.

 

Więcej…

OTWARTA REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W MDK NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Drukuj
 

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach rozpoczął rekrutację uczestników na rok szkolny 2015/2016. Wnioski o przyjęcie kandydatów na zajęcia pozaszkolne do Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach na rok szk. 2015/2016 będą przyjmowane w sekretariacie placówki w terminie od 15 czerwca do 1 września 2015 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach (kliknij w link).

Dodał: Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Dni Wąwolnicy

Drukuj

Dodał: Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Konferencja podsumowująca projekt systemowy „Samodzielni – nie sami” Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach

Drukuj

18 czerwca 2015 r. w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” w odbyła się konferencja podsumowująca realizację przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach projektu systemowego „Samodzielni – nie sami” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013 w ramach Priorytetu VII Poddziałania 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

 

Więcej…

Ochrona danych osobowych

Drukuj

Informujemy, że administratorem danych osobowych zbieranych w ramach wykonywania zadań publicznych w Starostwie Powiatowym w Puławach jest Starosta Puławski, z siedzibą Al. Królewska 19, 24-100 Puławy. Zbierane dane osobowe są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dnia 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) w celach realizacji zadań przez Starostwo Powiatowe, określonych przepisami prawa. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania. 

 

Dodał: Andrzej Wenerski, tekst: Jolanta Rafałko - Starostwo Powiatowe w Puławach

Przebudowany Trakt Porodowy w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym SP ZOZ w Puławach już służy pacjentkom

Drukuj

Starosta Puławski Witold Popiołek wziął udział w uroczystym otwarciu nowego Traktu Porodowego puławskiego szpitala, które odbyło się 30 czerwca 2015 r. Po części oficjalnej prowadzonej przez dr n. med. Ewę Warchoł-Sławińską (pełniącą obowiązki dyrektora SP ZOZ w Puławach) goście mieli możliwość obejrzeć prezentację poświęconą specyfice opieki okołoporodowej nad matką i dzieckiem przygotowaną przez mgr Katarzynę Tabor – pielęgniarkę oddziałową. Prace budowlane rozpoczęły się w oddziale jesienią 2014 r. Pierwsze porody w poprawionych warunkach przyjęto 24 czerwca 2015 r.

IMG_9382 (Medium) IMG_9391 (Medium) IMG_9396 (Medium) IMG_9469 (Medium)

Więcej…

Dożynki Powiatowe 2015 - informacje, regulaminy, karty zgłoszeń

Drukuj

dozynki_2015 (Large)Na koniec lata, w dniach 29-30 sierpnia w Wąwolnicy odbędą się Dożynki Powiatowe. Na te dni, Starosta Puławski wspólnie z Wójtem Wąwolnicy, zaplanowali wiele interesujących wydarzeń – m.in. zawody sportowo-pożarnicze OSP, tradycyjną mszę dożynkową, dzielenie się chlebem, konkursy, występy artystyczne, prezentacje stoisk regionalnych i organizacji społecznych.  

 

Szczegółowy program tegorocznego święta plonów znajduje się na załączonym obok plakacie (wersja jpg) lub do pobrania tutaj (wersja pdf).


Więcej…

Strona 1 z 186