Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

Udział Powiatu Puławskiego w targach turystycznych i gospodarczych - propozycja współpracy

Drukuj

W związku z planowanym udziałem Powiatu Puławskiego w targach turystycznych i gospodarczych (żywnościowych) w ramach realizacji projektu "Promocja Powiatu Puławskiego w kontekście rozwoju inteligentnych specjalizacji regionu", współfinansowanego ze środków EFRR i dotacji krajowej, zwracamy się do zainteresowanych podmiotów z terenu naszego powiatu z prośbą o przekazanie materiałów reklamowych (folderów, broszur, mapek, wizytówek, gadżetów reklamowych), które mogłyby być zaprezentowane na stoisku promocyjnym Powiatu Puławskiego.


Materiały należy dostarczyć do Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Puławach, Al. Królewska 19, pok. 134, w terminie do 7 maja 2015 r.

 

logo_lawp

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Otwarta Konferencja Podatkowa dla Przedsiębiorców

Drukuj

plakat_podatekStarosta Puławski Witold Popiołek, Prezydent Puław Janusz Grobel i Lubelski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych zapraszają na Otwartą Konferencję Podatkową dla Przedsiębiorców, która odbędzie się 8 maja 2015 r. o godz. 10.00 w hotelu "Trzy Korony" w Puławach przy ul. 6 Sierpnia 43b.

 

Więcej informacji o przedsięwzięciu, w tym szczegółową tematykę konferencji, można poznać na załączonym plakacie.

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Aktualności z Powiatowego Urzędu Pracy

Drukuj

urzad_pracy logoPowiatowy Urząd Pracy w Puławach informuje, że od 1 maja 2015 roku rozpoczyna realizację projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie puławskim (I)” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Więcej…

VII Sesja Rady Powiatu Puławskiego

Drukuj

Proponowany porządek obrad VII Sesji Rady Powiatu Puławskiego w dniu 29.04.2015 r.,  godz. 14.00, Sala Pompejańska Starostwa Powiatowego w Puławach:

 

 


Więcej…

Zaproszenie na spotkanie autorskie

Drukuj

plakat_lutoslawskaPowiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach serdecznie zaprasza 23 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godz. 14.00 na spotkanie autorskie z Anną Lutosławską-Jaworską. Spotkanie odbędzie się w POK "Dom Chemika" w sali 131. To kolejna odsłona Powiatowego Klubu Książki. Motywem przewodnim dyskusji będą: "Kobiety w Islamie" oraz promocja najnowszej publikacji Anny Lutosławskiej pt. "Niedyskretne prawdziwe historie".

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

na podst. inf. PBP w Puławach

Zaproszenie na uroczystość wręczenia sportowych nagród Starosty Puławskiego

Drukuj

28 kwietnia 2015 r. o godz. 13.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się uroczystość wręczenia nagród Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób osiągających najwyższe wyniki sportowe w 2014 r. 

 

 

Więcej…

Sukces „Puławiaka” w Finale Wojewódzkim - trener i zawodnicy z wizytą u Starosty

Drukuj

17 kwietnia Starosta Puławski Witold Popiołek spotkał się z trenerem Bernardem Bojkiem i zawodnikami MSKS „Puławiak”. Staroście towarzyszyli: Michał Godliński – Wicestarosta Puławski oraz Andrzej Wenerski – Kierownik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki. 

IMG_6614 IMG_6618 IMG_6619 IMG_6621

Więcej…

Strona 1 z 170