Starostwo Powiatowe w Puławach

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font sizeStarostwo Powiatowe w Puławach

PUŁAWSKA ONKOLOGIA PO REMONCIE DZIĘKI ŚRODKOM Z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO MIASTA PUŁAWY 2014

Drukuj

Starosta Puławski Witold Popiołek składa serdeczne podziękowania Samorządowi Puław – Prezydentowi Miasta Puławy i Radzie Miasta Puławy – za stworzenie Budżetu Obywatelskiego Miasta Puławy, instrumentu realizacji zadań dostrzeżonych przez Mieszkańców.

Szczególne podziękowania Starosta Puławski kieruje także do Mieszkańców Puław za wskazanie w głosowaniu dla rejonu III projektu „Remont Poradni Onkologicznej z Pracownią Podawania Cytostatyków”. Mieszkańcy rejonu III oddali najwięcej głosów na ww. projekt. Dzięki temu z Budżetu Obywatelskiego Miasta Puławy 2014 przeznaczono 245 tys. złotych na poprawę jakości infrastruktury w Poradni Onkologicznej. 

Więcej…

System kolejkowy w Wydziale Komunikacji

Drukuj

Zarząd Powiatu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu, postanowił wprowadzić system kolejkowy, aby poprawić jakość usług świadczonych przez powiat i usprawnić załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdów w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Puławach. Od 30 października 2014 roku dla interesantów załatwiających sprawę w Wydziale Komunikacji i Dróg działa numerkowy system kolejkowy.

Więcej…

55 lat puławskiego Klubu Twórców Ludowych

Drukuj

12 października w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” odbył się Jubileusz 55-lecia Klubu Twórców Ludowych. Z tej okazji Starosta Puławski Witold Popiołek uhonorował dyplomem uznania następujących członków puławskiego KTL: Ilona Bąkała-Wydra, Urszula Wojtalik-Sarnecka, Leokadia Olszak, Teresa Mizura, Kazimiera Krawczyk, Małgorzata Kowal, Ryszard Wrótniak, Maria Kamola, Zofia Stalęga, Barbara Rułka, Irena Baryczka, Danuta Rodzik, Irena Frejowska, Wanda Bartoś, Roman Wolny, Janina Cegieła. Ponadto Zarząd Powiatu Puławskiego przyznał Klubowi Doroczną nagrodę Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie Kultury.


Ostatnia sesja IV kadencji Rady Powiatu Puławskiego

Drukuj

W środę, 29 października w Starostwie Powiatowym w Puławach odbyła się XLVI Sesja Rady Powiatu Puławskiego – ostatnia w IV kadencji.

 

 

 

 

 

Więcej…

Okulistyka w Puławach - Jubileusz 40-lecia

Drukuj

Oddział Okulistyczny Szpitala w Puławach otwarto w październiku 1974 roku, dlatego, 24 października zorganizowano Konferencję z okazji jubileuszu 40-lecia działalności Oddziału. Gospodarzami konferencji byli: Dyrektor SP ZOZ w Puławach Jolanta Herda oraz Ordynator Oddziału Okulistycznego Wioletta Kowalik-Laskowska. Wśród obecnych na uroczystość byli: Starosta Puławski Witold Popiołek, Wicestarosta  Paweł Nakonieczny oraz członek Zarządu Powiatu Puławskiego Leszek Gorgol. Na konferencję przybyła również Małgorzata Sadurska - Poseł na Sejm RP. Nie zabrakło także Prezydenta Puław Janusza Grobla, Wiceprezydent Ewy Wójcik oraz przedstawicieli Rady Miasta Puławy, Wójtów Gmin, Prezesa Zakładów Azotowych, Prezesów spółek należących do Zakładów Azotowych, Dyrektorów Instytutów Naukowych i innych osób, które są życzliwe wobec zmian zachodzących w Puławskim SP ZOZ-ie.


Więcej…

Komunikat Agencji Rynku Rolnego

Drukuj

UWAGA, PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW!!!

Agencja Rynku Rolnego informuje, że od dziś, tj. od 29 października 2014 r. producenci owoców i warzyw, którzy chcą skorzystać z kolejnego nadzwyczajnego wsparcia, mogą składać powiadomienia do właściwego, ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta Oddziału Terenowego ARR.

Więcej…

Ogłoszenie Zarządu Powiatu Puławskiego o pięciu przetargach ustnych nieograniczonych

Drukuj

Zarząd Powiatu Puławskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 362/21 o pow. 0,0850 ha, wraz z udziałem 1/5 w działce nr 362/23 o pow. 0,0313 ha, stanowiącej własność Powiatu Puławskiego, położonej przy ul. Tysiąclecia w Żyrzynie, gm. Żyrzyn.

 

Zarząd Powiatu Puławskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 362/20 o pow. 0,1030 ha, wraz z udziałem 1/5 w działce nr 362/23 o pow. 0,0313 ha, stanowiącej własność Powiatu Puławskiego, położonej przy ul. Tysiąclecia w Żyrzynie, gm. Żyrzyn.

 

Zarząd Powiatu Puławskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 362/22 o pow. 0,0850 ha, wraz z udziałem 1/5 w działce nr 362/23 o pow. 0,0313 ha, stanowiącej własność Powiatu Puławskiego, położonej przy ul. Tysiąclecia w Żyrzynie, gm. Żyrzyn.

 

Zarząd Powiatu Puławskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 362/24 o pow. 0,0854 ha, wraz z udziałem 1/5 w działce nr 362/23 o pow. 0,0313 ha, stanowiącej własność Powiatu Puławskiego, położonej przy ul. Tysiąclecia w Żyrzynie, gm. Żyrzyn.

 

Zarząd Powiatu Puławskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 362/25 o pow. 0,0850 ha, wraz z udziałem 1/5 w działce nr 362/23 o pow. 0,0313 ha, stanowiącej własność Powiatu Puławskiego, położonej przy ul. Tysiąclecia w Żyrzynie, gm. Żyrzyn.

Strona 1 z 145