Edukacja

Wakacje czas zacząć!

Starosta Puławski Danuta Smaga, w tle flaga powiatu
Data publikacji: 26 czerwca 2020
Zakończenie roku szkolnego to niezwykła chwila dla nauczycieli, rodziców i uczniów. To dzień, który jest podsumowaniem ich całorocznej, trudnej i wymagającej pracy. Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym okresem, wymagającym realizacji zadań oświatowych w zupełnie innych warunkach. To był czas wyzwań, cennych inicjatyw oraz twórczych działań w codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

Koniec roku szkolnego jest okazją, aby Wszystkim Państwu złożyć serdeczne podziękowania za wytrwałość, serce i zaangażowanie oraz solidną i sumienną pracę. Dziękuję Wam Drodzy Nauczyciele za to, że przekazując młodemu pokoleniu wiedzę oraz umiejętności, wzbogacacie w nich wartości ważne dla każdego Polaka.

Rodzicom zaś dziękuję za wsparcie i współpracę dla dobra Waszych dzieci.

Uczniom serdecznie gratuluję zdobytej wiedzy i osiągniętych wyników. Dążenie do poszerzania horyzontów zaprocentuje w Waszym przyszłym życiu. Wszystkim Wam życzę zdrowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Mam nadzieję, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni zdrowia oraz nowych sił i zapału do dalszej, wspólnej pracy. Wszystkiego dobrego!

Starosta Puławski

Danuta Smaga

Starosta Puławski Danuta Smaga
Powrót
`