Aktualności Kultura

Powiatowa Biblioteka Publiczna ogłasza konkurs plastyczny „Maria Kuncewiczowa literacką wizytówką Kazimierza Dolnego” oraz „W królestwie bajek Ewy Szelburg-Zarembiny”

"W królestwie bajek" Ewy Szelburg-Zarembiny. Powiatowy konkurs plastyczny na projekt okolicznościowej zakładki do książki.
Data publikacji: 15 lutego 2019
Biblioteka Publiczna w Puławach zachęca do udziału w konkursach plastycznych. Pierwszy pt. „Maria Kuncewiczowa literacką wizytówką Kazimierza Dolnego”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (KLASY VII-VIII), gimnazjalnych, licealnych oraz do wszystkich zainteresowanych osób dorosłych. Każdy chętny uczestnik, aby dołączyć do konkursu, musi wykonać jedną pracę w dowolnie wybranej technice w formacie nieprzekraczającym A3. Drugi z okazji 120. rocznicy urodzin Ewy Szelburg-Zarembiny na projekt okolicznościowej zakładki do książki pt. „W królestwie bajek Ewy Szelburg-Zarembiny”, skierowany do uczniów szkół podstawowych (klasy I-VI) z terenu powiatu puławskiego. Format i technika dowolna, tematyka zakładki powinna nawiązywać do twórczości Ewy Szelburg-Zarembiny, pisarki której biografia nierozerwalnie związana jest z powiatem puławskim.
Powrót
`