Tutaj jesteś Aktualności Jubileusz 150-lecia Powiatu Puławskiego Henryk Czech przedstawi rys historyczny Powiatu Puławskiego podczas Jubileuszu 150-lecia Powiatu Puławskiego

Jubileusz 150-lecia Powiatu Puławskiego

Henryk Czech przedstawi rys historyczny Powiatu Puławskiego podczas Jubileuszu 150-lecia Powiatu Puławskiego

07-06-2017
Henryk Czech przedstawi rys historyczny Powiatu Puławskiego podczas Jubileuszu 150-lecia Powiatu Puławskiego

Ciekawostki wzięte z życia będą przedmiotem prezentacji historycznej przygotowanej przez Henryka Czecha na Jubileusz 150-lecia Powiatu Puławskiego, który odbędzie się w piątek 9 czerwca o godz. 16.00 w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich w Puławach.

Dlaczego puławscy policjanci przesiedli się na rowery, powód masowego zwolnienia puławskich kolejarzy, jak jechać do Puław aby nie trafić na Marsa - na te pytania odpowie puławski miłośnik historii Henryk Czech, który w nietuzinkowy sposób przedstawi historię Powiatu Puławskiego podczas autorskiego wykładu na jubileuszowej gali Powiatu Puławskiego. Prezentacja będzie zawierała również lokalne zagadki historyczne, ciekawe porównania i cały szereg interesujących informacji, zaczerpniętych zarówno ze źródeł historycznych, jak i z prasy. 

Henryk Czech to znany puławski miłośnik historii, gromadzący lokalne pamiątki i zbierający wszelkie istotne informacje na temat Ziemi Puławskiej. W swoim dorobku ma między innymi wydaną przez Urząd Miasta Puławy publikację "Puławy - spotkanie z historią", cykl wystąpień telewizyjnych "Ciekawostki Pana Czecha", udział w realizacji programu Grupy Onet o życiu w Puławach i wiele innych przedsięwzięć o charakterze historycznym.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna