Tutaj jesteś Aktualności Jubileusz 150-lecia Powiatu Puławskiego Henryk Czech przedstawi rys historyczny Powiatu Puławskiego podczas Jubileuszu 150-lecia Powiatu Puławskiego

Jubileusz 150-lecia Powiatu Puławskiego

Henryk Czech przedstawi rys historyczny Powiatu Puławskiego podczas Jubileuszu 150-lecia Powiatu Puławskiego

07-06-2017
Zdjęcie Artykułu

Ciekawostki wzięte z życia będą przedmiotem prezentacji historycznej przygotowanej przez Henryka Czecha na Jubileusz 150-lecia Powiatu Puławskiego, który odbędzie się w piątek 9 czerwca o godz. 16.00 w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich w Puławach.

Dlaczego puławscy policjanci przesiedli się na rowery, powód masowego zwolnienia puławskich kolejarzy, jak jechać do Puław aby nie trafić na Marsa - na te pytania odpowie puławski miłośnik historii Henryk Czech, który w nietuzinkowy sposób przedstawi historię Powiatu Puławskiego podczas autorskiego wykładu na jubileuszowej gali Powiatu Puławskiego. Prezentacja będzie zawierała również lokalne zagadki historyczne, ciekawe porównania i cały szereg interesujących informacji, zaczerpniętych zarówno ze źródeł historycznych, jak i z prasy. 

Henryk Czech to znany puławski miłośnik historii, gromadzący lokalne pamiątki i zbierający wszelkie istotne informacje na temat Ziemi Puławskiej. W swoim dorobku ma między innymi wydaną przez Urząd Miasta Puławy publikację "Puławy - spotkanie z historią", cykl wystąpień telewizyjnych "Ciekawostki Pana Czecha", udział w realizacji programu Grupy Onet o życiu w Puławach i wiele innych przedsięwzięć o charakterze historycznym.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna