Tutaj jesteś Aktualności Automat kolejkowy w Wydziale Komunikacji i Dróg

Aktualności

Automat kolejkowy w Wydziale Komunikacji i Dróg

12-01-2016
Automat kolejkowy w Wydziale Komunikacji i Dróg

Przypominamy, że w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Puławach obowiązuje elektroniczny system kolejkowy usprawniający załatwianie spraw.

Osoba przybywająca do Wydziału Komunikacji i Dróg pobiera numerek z biletomatu i oczekuje na swoją kolejność, następnie zostaje zaproszona komunikatem głosowym do odpowiedniego stanowiska. Na monitorze w korytarzu głównym widoczna jest informacja o ilości aktualnie oczekujących osób i obsługiwanych w danej chwili klientach w danej kategorii a na monitorach pomocniczych można sprawdzić aktualny stan obsługi klientów z wygenerowanymi już numerkami. 

 

Dodatkowym udogodnieniem jest internetowa rezerwacja kolejki, która pozwala umówić się na konkretny dzień i godzinę, z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Aplikacja ta jest dostępna na stronie Starostwa Powiatowego w Puławach - banner w lewej części strony lub pod adresem kolejka.pulawy.powiat.pl.

 

UWAGA: W dniu umówionej wizyty należy zgłosić się minimum 5 minut przed zarezerwowaną godziną, wpisać posiadany kod do biletomatu, pobrać numerek i w ciągu kilku minut zostaniemy zaproszeni do obsługi.


Klienci pobierają bilet naciskając na urządzeniu drukującym przycisk odpowiadający wybranej grupie spraw: 

  • A - rejestracja pojazdów (z kraju i z zagranicy), wymianę dowodów rejestracyjnych z powodu braku miejsca na wpis badania technicznego, wydawanie wtórników dowodów rejestracyjnych,
  • B – wyrejestrowanie pojazdów, zgłoszenia zbycia, adnotacje o zmianach w dowodach rejestracyjnych (HAK, GAZ, L, VAT i inne).

 

Widoczna na monitorze kłódka oznacza brak możliwości pobrania biletu w danym terminie. Należy również pamiętać, że jeden bilet przyporządkowany jest jednej sprawie. 

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna