Tutaj jesteś Aktualności 23 stycznia reportaż w Radio Lublin - Jak panie zamieniają gospodarstwa rolne na mikroprzedsiębiorstwa

Aktualności

23 stycznia reportaż w Radio Lublin - Jak panie zamieniają gospodarstwa rolne na mikroprzedsiębiorstwa

22-01-2016
Zdjęcie Artykułu

W najbliższą sobotę 23 stycznia o godzinie 11.00 w Radio Lublin w cyklu „Kalejdoskop regionalny” będziemy mogli posłuchać reportażu o przedsiębiorczych paniach z terenów wiejskich, które z sukcesem prowadzą działalność gospodarczą.

Po reportażu rozmowa w studio m.in. o wspieraniu przedsiębiorczości na obszarach wiejskich przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”, której członkiem są m.in. samorządy gminne i samorząd powiatowy. W audycji wezmą udział przedstawiciele lokalnego samorządu, LGD „Zielony Pierścień” i bohaterki reportażu.

Powiat Puławski wielokrotnie podejmował działania mające przyczynić się do rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich. Wspomnieć tu należy projekt „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów - Puławy – Kazimierz Dolny”,  realizowany w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy przez Starostwo Powiatowe w Puławach we współpracy z trzema partnerami oraz projekt "Promocja Powiatu Puławskiego w kontekście rozwoju inteligentnych specjalizacji regionu", współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013.

Więcej informacji na temat zapowiadanej audycji możemy przeczytać w serwisie internetowym LGD Zielony Pierścień oraz Radio Lublin.

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna