Tutaj jesteś Aktualności Środki europejskie wspierają Tarczę Antykryzysową w powiecie puławskim

Aktualności

Środki europejskie wspierają Tarczę Antykryzysową w powiecie puławskim

01-07-2020
Od lewej: Krzysztof Gumieniak - dyrektor PUP w Puławach, starosta Danuta Smaga, Andrzej Pruszkowski - dyrektor WUP w Lublinie, prof. Krzysztof Szulowski - Poseł na Sejm RP

14 mln 822 tys. zł – to suma środków z funduszy europejskich, jaka zasiliła instrumenty Tarczy Antykryzysowej w powiecie puławskim. To ogromne wsparcie, dzięki któremu lokalna gospodarka może skutecznie bronić się przed osłabieniem, spowodowanym epidemią koronawirusa. Z rządowego programu skorzystało już kilka tysięcy małych i dużych firm z terenu powiatu, którym tarcza pomogła zachować płynność finansową i utrzymać miejsca pracy.

W miniony poniedziałek, 29 czerwca br., powiat puławski znalazł się na trasie „Tarczobusa”. To mobilny punkt informacyjny Wojewódzkiego Urzędu Pracy, w którym przedsiębiorcy mogli uzyskać informacje na temat form wsparcia w ramach Tarczy oraz niezbędną pomoc przy wypełnianiu dokumentacji. Była to też okazja do przekazania symbolicznego czeku, który potwierdza wysokość środków przekazanych dla naszego powiatu. Starosta Danuta Smaga wspólnie z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy Krzysztofem Gumieniakiem przyjęła go z rąk dyrektora lubelskiego WUP Andrzeja Pruszkowskiego i Posła Krzysztofa Szulowskiego.

Środki europejskie wspierają Tarczę Antykryzysową w powiecie puławskim

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna